zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wybrzeże Rewalskie Rewal
8:2
AP Baltica Świnoujście
Vineta Wolin
6:0
Fala Międzyzdroje
Iskra Golczewo
2:4
AP Gryf Kamień Pomorski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wybrzeże Rewalskie Rewal
3:2
Vineta Wolin
AP Baltica Świnoujście
3:0*
AP Gryf Kamień Pomorski
Fala Międzyzdroje
1:1
Iskra Golczewo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Vineta Wolin
5:1
AP Baltica Świnoujście
Iskra Golczewo
1:8
Wybrzeże Rewalskie Rewal
AP Gryf Kamień Pomorski
3:4
Fala Międzyzdroje
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wybrzeże Rewalskie Rewal
10:1
AP Gryf Kamień Pomorski
AP Baltica Świnoujście
5:0
Fala Międzyzdroje
Vineta Wolin
13:2
Iskra Golczewo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Gryf Kamień Pomorski
3:11
Vineta Wolin
Iskra Golczewo
3:11
AP Baltica Świnoujście
Fala Międzyzdroje
0:3
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Baltica Świnoujście
0:8
Wybrzeże Rewalskie Rewal
AP Gryf Kamień Pomorski
3:4
Iskra Golczewo
Fala Międzyzdroje
1:5
Vineta Wolin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Vineta Wolin
0:2
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Iskra Golczewo
1:3
Fala Międzyzdroje
AP Gryf Kamień Pomorski
1:12
AP Baltica Świnoujście
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Baltica Świnoujście
6:0
Vineta Wolin
Wybrzeże Rewalskie Rewal
10:1
Iskra Golczewo
Fala Międzyzdroje
3:4
AP Gryf Kamień Pomorski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Golczewo
1:8
Vineta Wolin
AP Gryf Kamień Pomorski
0:8
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Fala Międzyzdroje
5:0
AP Baltica Świnoujście
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wybrzeże Rewalskie Rewal
5:0
Fala Międzyzdroje
AP Baltica Świnoujście
3:3
Iskra Golczewo
Vineta Wolin
8:0
AP Gryf Kamień Pomorski
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Gryf Kamień Pomorski
4:1
Iskra Golczewo
AP Baltica Świnoujście
0:6
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Fala Międzyzdroje
1:5
Vineta Wolin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Vineta Wolin
5:0
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Iskra Golczewo
0:3*
Fala Międzyzdroje
AP Gryf Kamień Pomorski
1:1
AP Baltica Świnoujście
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Baltica Świnoujście
0:9
Vineta Wolin
Wybrzeże Rewalskie Rewal
3:0*
Iskra Golczewo
Fala Międzyzdroje
2:2
AP Gryf Kamień Pomorski
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Gryf Kamień Pomorski
2:3
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Iskra Golczewo
0:3*
Vineta Wolin
Fala Międzyzdroje
0:4
AP Baltica Świnoujście
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wybrzeże Rewalskie Rewal
15:0
Fala Międzyzdroje
AP Baltica Świnoujście
3:0*
Iskra Golczewo
Vineta Wolin
5:1
AP Gryf Kamień Pomorski
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Wybrzeże Rewalskie Rewal
6:1
AP Baltica Świnoujście
Iskra Golczewo
0:3*
AP Gryf Kamień Pomorski
Vineta Wolin
15:0
Fala Międzyzdroje
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wybrzeże Rewalskie Rewal
5:3
Vineta Wolin
AP Baltica Świnoujście
4:5
AP Gryf Kamień Pomorski
Fala Międzyzdroje
3:0*
Iskra Golczewo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Gryf Kamień Pomorski
6:0
Fala Międzyzdroje
Vineta Wolin
2:4
AP Baltica Świnoujście
Iskra Golczewo
0:3*
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Vineta Wolin
3:0*
Iskra Golczewo
AP Baltica Świnoujście
3:0
Fala Międzyzdroje
Wybrzeże Rewalskie Rewal
7:0
AP Gryf Kamień Pomorski
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Golczewo
0:3*
AP Baltica Świnoujście
AP Gryf Kamień Pomorski
0:2
Vineta Wolin
Fala Międzyzdroje
1:6
Wybrzeże Rewalskie Rewal
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości