zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Skolwin
0:12
Akademia II Piłkarska Pogoń Szczecin
Jeziorak Szczecin
1:16
Arkonia II Szczecin
A.P. III Hutnik Szczecin
- : -
A.P. II Hutnik Szczecin
Iskierka Szczecin
- : -
KS III FASE Szczecin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Champions Gryfino
- : -
KS III FASE Szczecin
Arkonia II Szczecin
3:0
Iskierka Szczecin
Aquila Szczecin
4:3
Jeziorak Szczecin
A.P. II Hutnik Szczecin
0:10
Świt Skolwin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Jeziorak Szczecin
0:22
Akademia II Piłkarska Pogoń Szczecin
KS III FASE Szczecin
- : -
Arkonia II Szczecin
Iskierka Szczecin
7:1
Aquila Szczecin
A.P. III Hutnik Szczecin
3:0
AP Champions Gryfino
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Aquila Szczecin
- : -
KS III FASE Szczecin
Akademia II Piłkarska Pogoń Szczecin
10:0
Iskierka Szczecin
A.P. III Hutnik Szczecin
2:5
Świt Skolwin
AP Champions Gryfino
1:2
Arkonia II Szczecin
A.P. II Hutnik Szczecin
3:0
Jeziorak Szczecin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS III FASE Szczecin
- : -
Akademia II Piłkarska Pogoń Szczecin
Świt Skolwin
3:12
AP Champions Gryfino
Arkonia II Szczecin
6:0
Aquila Szczecin
Iskierka Szczecin
6:0
A.P. II Hutnik Szczecin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Champions Gryfino
11:2
Aquila Szczecin
Akademia II Piłkarska Pogoń Szczecin
12:0
Arkonia II Szczecin
A.P. III Hutnik Szczecin
2:2
Jeziorak Szczecin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskierka Szczecin
2:2
A.P. III Hutnik Szczecin
Jeziorak Szczecin
- : -
Świt Skolwin
Arkonia II Szczecin
8:0
A.P. II Hutnik Szczecin
Aquila Szczecin
0:23
Akademia II Piłkarska Pogoń Szczecin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Champions Gryfino
0:15
Akademia II Piłkarska Pogoń Szczecin
Świt Skolwin
0:6
Iskierka Szczecin
A.P. II Hutnik Szczecin
7:2
Aquila Szczecin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Jeziorak Szczecin
3:15
AP Champions Gryfino
Arkonia II Szczecin
6:2
A.P. III Hutnik Szczecin
Akademia II Piłkarska Pogoń Szczecin
19:0
A.P. II Hutnik Szczecin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Champions Gryfino
8:0
A.P. II Hutnik Szczecin
Jeziorak Szczecin
0:6
Iskierka Szczecin
A.P. III Hutnik Szczecin
- : -
Aquila Szczecin
Świt Skolwin
0:1
Arkonia II Szczecin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskierka Szczecin
2:0
AP Champions Gryfino
Akademia II Piłkarska Pogoń Szczecin
3:0
A.P. III Hutnik Szczecin
Aquila Szczecin
3:0
Świt Skolwin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskierka Szczecin
11:0
Aquila Szczecin
Stal Szczecin
- : -
A.P. III Hutnik Szczecin
Świt Skolwin
1:9
AP Champions Gryfino
Jeziorak Szczecin
- : -
A.P. II Hutnik Szczecin
KS III FASE Szczecin
1:4
Arkonia II Szczecin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Skolwin
3:0
Stal Szczecin
AP Champions Gryfino
- : -
Arkonia II Szczecin
A.P. III Hutnik Szczecin
- : -
Jeziorak Szczecin
A.P. II Hutnik Szczecin
- : -
Iskierka Szczecin
Aquila Szczecin
0:21
KS III FASE Szczecin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskierka Szczecin
- : -
A.P. III Hutnik Szczecin
Jeziorak Szczecin
- : -
Świt Skolwin
Stal Szczecin
- : -
AP Champions Gryfino
Arkonia II Szczecin
- : -
Aquila Szczecin
KS III FASE Szczecin
- : -
A.P. II Hutnik Szczecin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości