Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Mierzynianka Mierzyn
Grot Gardno
2:11
Świt Skolwin
Ehrle Dobra Szczecińska
- : -
SL II SALOS Szczecin
Tanowia Tanowo
- : -
A.P. Hutnik Szczecin
Zootechnik Kołbacz
5:3
Kasta Szczecin-Majowe
Arkonia II Szczecin
3:0
Odrzanka Radziszewo
Błękit Pniewo
- : -
Jeziorak Szczecin
Vielgovia Szczecin
- : -
KP Przecław
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
A.P. Hutnik Szczecin
Pauza
Zootechnik Kołbacz
- : -
Ehrle Dobra Szczecińska
KP Przecław
0:6
Tanowia Tanowo
Kasta Szczecin-Majowe
3:0
Odrzanka Radziszewo
Mierzynianka Mierzyn
1:6
Błękit Pniewo
SL II SALOS Szczecin
12:1
Vielgovia Szczecin
Jeziorak Szczecin
2:8
Grot Gardno
Świt Skolwin
4:10
Arkonia II Szczecin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KP Przecław
Ehrle Dobra Szczecińska
- : -
Kasta Szczecin-Majowe
Vielgovia Szczecin
1:8
Zootechnik Kołbacz
Tanowia Tanowo
3:2
SL II SALOS Szczecin
Grot Gardno
2:2
Mierzynianka Mierzyn
Odrzanka Radziszewo
0:15
Świt Skolwin
Arkonia II Szczecin
15:0
Jeziorak Szczecin
Błękit Pniewo
1:5
A.P. Hutnik Szczecin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
SL II SALOS Szczecin
Pauza
A.P. Hutnik Szczecin
- : -
Grot Gardno
Ehrle Dobra Szczecińska
- : -
Vielgovia Szczecin
Zootechnik Kołbacz
- : -
Tanowia Tanowo
Kasta Szczecin-Majowe
1:13
Świt Skolwin
KP Przecław
6:0
Błękit Pniewo
Jeziorak Szczecin
- : -
Odrzanka Radziszewo
Mierzynianka Mierzyn
- : -
Arkonia II Szczecin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Zootechnik Kołbacz
Grot Gardno
0:6
KP Przecław
Świt Skolwin
- : -
Jeziorak Szczecin
Odrzanka Radziszewo
- : -
Mierzynianka Mierzyn
Tanowia Tanowo
- : -
Ehrle Dobra Szczecińska
Vielgovia Szczecin
21:0
Kasta Szczecin-Majowe
Błękit Pniewo
3:10
SL II SALOS Szczecin
Arkonia II Szczecin
10:1
A.P. Hutnik Szczecin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Ehrle Dobra Szczecińska
Pauza
A.P. Hutnik Szczecin
9:0
Odrzanka Radziszewo
Vielgovia Szczecin
0:3*
Tanowia Tanowo
Zootechnik Kołbacz
10:6
Błękit Pniewo
Kasta Szczecin-Majowe
4:5
Jeziorak Szczecin
Mierzynianka Mierzyn
0:10
Świt Skolwin
SL II SALOS Szczecin
5:0
Grot Gardno
KP Przecław
3:1
Arkonia II Szczecin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Vielgovia Szczecin
Tanowia Tanowo
14:0
Kasta Szczecin-Majowe
Błękit Pniewo
- : -
Ehrle Dobra Szczecińska
Arkonia II Szczecin
0:7
SL II SALOS Szczecin
Jeziorak Szczecin
1:5
Mierzynianka Mierzyn
Odrzanka Radziszewo
- : -
KP Przecław
Grot Gardno
7:2
Zootechnik Kołbacz
Świt Skolwin
9:0
A.P. Hutnik Szczecin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Tanowia Tanowo
Pauza
Ehrle Dobra Szczecińska
- : -
Grot Gardno
Vielgovia Szczecin
3:3
Błękit Pniewo
Kasta Szczecin-Majowe
4:1
Mierzynianka Mierzyn
KP Przecław
- : -
Świt Skolwin
SL II SALOS Szczecin
13:0
Odrzanka Radziszewo
A.P. Hutnik Szczecin
- : -
Jeziorak Szczecin
Zootechnik Kołbacz
- : -
Arkonia II Szczecin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Kasta Szczecin-Majowe
Świt Skolwin
- : -
SL II SALOS Szczecin
Błękit Pniewo
1:8
Tanowia Tanowo
Mierzynianka Mierzyn
- : -
A.P. Hutnik Szczecin
Arkonia II Szczecin
- : -
Ehrle Dobra Szczecińska
Grot Gardno
3:6
Vielgovia Szczecin
Jeziorak Szczecin
2:9
KP Przecław
Odrzanka Radziszewo
0:5
Zootechnik Kołbacz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Błękit Pniewo
Ehrle Dobra Szczecińska
- : -
Odrzanka Radziszewo
Zootechnik Kołbacz
- : -
Świt Skolwin
Kasta Szczecin-Majowe
- : -
A.P. Hutnik Szczecin
Tanowia Tanowo
- : -
Grot Gardno
KP Przecław
- : -
Mierzynianka Mierzyn
SL II SALOS Szczecin
- : -
Jeziorak Szczecin
Vielgovia Szczecin
- : -
Arkonia II Szczecin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Grot Gardno
Pauza
A.P. Hutnik Szczecin
- : -
KP Przecław
Świt Skolwin
- : -
Ehrle Dobra Szczecińska
Mierzynianka Mierzyn
- : -
SL II SALOS Szczecin
Jeziorak Szczecin
- : -
Zootechnik Kołbacz
Arkonia II Szczecin
- : -
Tanowia Tanowo
Błękit Pniewo
- : -
Kasta Szczecin-Majowe
Odrzanka Radziszewo
- : -
Vielgovia Szczecin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Arkonia II Szczecin
Kasta Szczecin-Majowe
0:12
KP Przecław
Ehrle Dobra Szczecińska
- : -
Jeziorak Szczecin
Zootechnik Kołbacz
- : -
Mierzynianka Mierzyn
Tanowia Tanowo
- : -
Odrzanka Radziszewo
SL II SALOS Szczecin
- : -
A.P. Hutnik Szczecin
Błękit Pniewo
- : -
Grot Gardno
Vielgovia Szczecin
- : -
Świt Skolwin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Odrzanka Radziszewo
Pauza
A.P. Hutnik Szczecin
- : -
Zootechnik Kołbacz
Grot Gardno
- : -
Kasta Szczecin-Majowe
Świt Skolwin
- : -
Tanowia Tanowo
Mierzynianka Mierzyn
- : -
Ehrle Dobra Szczecińska
Arkonia II Szczecin
- : -
Błękit Pniewo
KP Przecław
- : -
SL II SALOS Szczecin
Jeziorak Szczecin
- : -
Vielgovia Szczecin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Świt Skolwin
Ehrle Dobra Szczecińska
- : -
A.P. Hutnik Szczecin
Grot Gardno
- : -
Arkonia II Szczecin
Zootechnik Kołbacz
- : -
KP Przecław
Kasta Szczecin-Majowe
- : -
SL II SALOS Szczecin
Tanowia Tanowo
- : -
Jeziorak Szczecin
Błękit Pniewo
- : -
Odrzanka Radziszewo
Vielgovia Szczecin
- : -
Mierzynianka Mierzyn
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Jeziorak Szczecin
Pauza
A.P. Hutnik Szczecin
- : -
Vielgovia Szczecin
Odrzanka Radziszewo
- : -
Grot Gardno
Świt Skolwin
- : -
Błękit Pniewo
Mierzynianka Mierzyn
- : -
Tanowia Tanowo
Arkonia II Szczecin
- : -
Kasta Szczecin-Majowe
KP Przecław
- : -
Ehrle Dobra Szczecińska
SL II SALOS Szczecin
- : -
Zootechnik Kołbacz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości