zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Tanowia Tanowo
Pauza
Zootechnik Kołbacz
3:0
Odrzanka Radziszewo
Świt Skolwin
2:4
Grot Gardno
Mierzynianka Mierzyn
4:8
Iskierka Szczecin
Kasta Szczecin-Majowe
1:4
Jeziorak Szczecin
Victoria '95 Przecław
1:2
Arkonia II Szczecin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Skolwin
Pauza
Arkonia II Szczecin
16:1
Tanowia Tanowo
Grot Gardno
9:0
Mierzynianka Mierzyn
Zootechnik Kołbacz
8:7
Victoria '95 Przecław
Iskierka Szczecin
10:1
Kasta Szczecin-Majowe
Odrzanka Radziszewo
0:3
Jeziorak Szczecin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Mierzynianka Mierzyn
Pauza
Kasta Szczecin-Majowe
2:8
Grot Gardno
Tanowia Tanowo
3:0
Zootechnik Kołbacz
Świt Skolwin
2:1
Arkonia II Szczecin
Jeziorak Szczecin
3:1
Iskierka Szczecin
Victoria '95 Przecław
3:0
Odrzanka Radziszewo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Kasta Szczecin-Majowe
Pauza
Grot Gardno
9:1
Jeziorak Szczecin
Victoria '95 Przecław
3:3
Tanowia Tanowo
Arkonia II Szczecin
18:0
Mierzynianka Mierzyn
Odrzanka Radziszewo
1:2
Iskierka Szczecin
Zootechnik Kołbacz
1:9
Świt Skolwin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Jeziorak Szczecin
Pauza
Iskierka Szczecin
2:11
Grot Gardno
Kasta Szczecin-Majowe
2:6
Arkonia II Szczecin
Mierzynianka Mierzyn
1:0
Zootechnik Kołbacz
Tanowia Tanowo
8:0
Odrzanka Radziszewo
Świt Skolwin
7:0
Victoria '95 Przecław
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskierka Szczecin
Pauza
Tanowia Tanowo
0:7
Świt Skolwin
Arkonia II Szczecin
6:2
Jeziorak Szczecin
Victoria '95 Przecław
3:4
Mierzynianka Mierzyn
Odrzanka Radziszewo
2:2
Grot Gardno
Zootechnik Kołbacz
9:3
Kasta Szczecin-Majowe
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Grot Gardno
Pauza
Kasta Szczecin-Majowe
4:10
Victoria '95 Przecław
Mierzynianka Mierzyn
0:8
Tanowia Tanowo
Jeziorak Szczecin
4:5
Zootechnik Kołbacz
Świt Skolwin
11:0
Odrzanka Radziszewo
Iskierka Szczecin
0:12
Arkonia II Szczecin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Odrzanka Radziszewo
Pauza
Tanowia Tanowo
10:0
Kasta Szczecin-Majowe
Arkonia II Szczecin
3:2
Grot Gardno
Świt Skolwin
3:0
Mierzynianka Mierzyn
Victoria '95 Przecław
8:2
Jeziorak Szczecin
Zootechnik Kołbacz
9:5
Iskierka Szczecin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Arkonia II Szczecin
Pauza
Grot Gardno
6:4
Zootechnik Kołbacz
Mierzynianka Mierzyn
- : -
Odrzanka Radziszewo
Kasta Szczecin-Majowe
1:12
Świt Skolwin
Jeziorak Szczecin
6:4
Tanowia Tanowo
Iskierka Szczecin
- : -
Victoria '95 Przecław
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zootechnik Kołbacz
Pauza
Mierzynianka Mierzyn
3:9
Kasta Szczecin-Majowe
Świt Skolwin
8:0
Jeziorak Szczecin
Victoria '95 Przecław
4:4
Grot Gardno
Odrzanka Radziszewo
0:9
Arkonia II Szczecin
Tanowia Tanowo
- : -
Iskierka Szczecin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria '95 Przecław
Pauza
Arkonia II Szczecin
3:0
Zootechnik Kołbacz
Grot Gardno
6:3
Tanowia Tanowo
Jeziorak Szczecin
5:2
Mierzynianka Mierzyn
Kasta Szczecin-Majowe
2:6
Odrzanka Radziszewo
Iskierka Szczecin
0:16
Świt Skolwin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Arkonia II Szczecin
Pauza
KP Przecław
6:2
Tanowia Tanowo
Jeziorak Szczecin
10:3
Kasta Szczecin-Majowe
Grot Gardno
3:3
Świt Skolwin
Iskierka Szczecin
10:1
Mierzynianka Mierzyn
Odrzanka Radziszewo
1:1
Zootechnik Kołbacz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KP Przecław
Mierzynianka Mierzyn
1:2
Jeziorak Szczecin
Tanowia Tanowo
4:1
Grot Gardno
Zootechnik Kołbacz
6:3
Kasta Szczecin-Majowe
Świt Skolwin
13:0
Iskierka Szczecin
Odrzanka Radziszewo
0:16
Arkonia II Szczecin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Grot Gardno
Pauza
Jeziorak Szczecin
0:11
Świt Skolwin
Kasta Szczecin-Majowe
2:6
Mierzynianka Mierzyn
Arkonia II Szczecin
23:0
Zootechnik Kołbacz
KP Przecław
6:1
Odrzanka Radziszewo
Iskierka Szczecin
2:3
Tanowia Tanowo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Iskierka Szczecin
Arkonia II Szczecin
14:1
KP Przecław
Zootechnik Kołbacz
5:8
Mierzynianka Mierzyn
Odrzanka Radziszewo
- : -
Grot Gardno
Świt Skolwin
- : -
Kasta Szczecin-Majowe
Tanowia Tanowo
- : -
Jeziorak Szczecin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Jeziorak Szczecin
Pauza
Iskierka Szczecin
- : -
Odrzanka Radziszewo
Mierzynianka Mierzyn
- : -
Świt Skolwin
Kasta Szczecin-Majowe
3:6
Tanowia Tanowo
KP Przecław
1:6
Zootechnik Kołbacz
Grot Gardno
0:7
Arkonia II Szczecin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Kasta Szczecin-Majowe
Tanowia Tanowo
4:5
Mierzynianka Mierzyn
Odrzanka Radziszewo
- : -
Jeziorak Szczecin
KP Przecław
3:2
Grot Gardno
Zootechnik Kołbacz
3:19
Świt Skolwin
Arkonia II Szczecin
8:2
Iskierka Szczecin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Mierzynianka Mierzyn
Pauza
Grot Gardno
3:0
Zootechnik Kołbacz
Jeziorak Szczecin
0:8
Arkonia II Szczecin
Kasta Szczecin-Majowe
2:9
Odrzanka Radziszewo
Świt Skolwin
- : -
Tanowia Tanowo
Iskierka Szczecin
5:4
KP Przecław
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Świt Skolwin
Grot Gardno
2:2
Iskierka Szczecin
Odrzanka Radziszewo
- : -
Mierzynianka Mierzyn
Arkonia II Szczecin
- : -
Kasta Szczecin-Majowe
Zootechnik Kołbacz
2:6
Tanowia Tanowo
KP Przecław
2:5
Jeziorak Szczecin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Tanowia Tanowo
Pauza
Jeziorak Szczecin
3:3
Grot Gardno
Kasta Szczecin-Majowe
4:8
KP Przecław
Świt Skolwin
- : -
Odrzanka Radziszewo
Iskierka Szczecin
5:5
Zootechnik Kołbacz
Mierzynianka Mierzyn
1:12
Arkonia II Szczecin
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Zootechnik Kołbacz
Pauza
Grot Gardno
8:3
Kasta Szczecin-Majowe
Odrzanka Radziszewo
- : -
Tanowia Tanowo
KP Przecław
6:2
Mierzynianka Mierzyn
Arkonia II Szczecin
0:0
Świt Skolwin
Iskierka Szczecin
5:7
Jeziorak Szczecin
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Odrzanka Radziszewo
Mierzynianka Mierzyn
1:1
Grot Gardno
Kasta Szczecin-Majowe
- : -
Iskierka Szczecin
Świt Skolwin
- : -
KP Przecław
Tanowia Tanowo
- : -
Arkonia II Szczecin
Jeziorak Szczecin
8:4
Zootechnik Kołbacz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości