zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Piki Gdańsk
3:0
Czarni Pruszcz Gdański
Motława Suchy Dąb
1:4
Jaguar Gdańsk
Sporting Leźno
0:2
GTS Pruszcz
Portowiec Gdańsk
1:4
Bałtyk Gdynia
Gedania Gdańsk
6:4
GAP Sparta
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Gdynia
0:2
Piki Gdańsk
Czarni Pruszcz Gdański
0:3
Motława Suchy Dąb
GTS Pruszcz
4:1
GAP Sparta
Jaguar Gdańsk
5:1
Gedania Gdańsk
Sporting Leźno
2:1
Portowiec Gdańsk
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Portowiec Gdańsk
0:4
GTS Pruszcz
GAP Sparta
1:17
Jaguar Gdańsk
Piki Gdańsk
3:1
Sporting Leźno
Gedania Gdańsk
5:1
Czarni Pruszcz Gdański
Motława Suchy Dąb
1:2
Bałtyk Gdynia
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Gdynia
3:4
Gedania Gdańsk
Czarni Pruszcz Gdański
4:5
GAP Sparta
GTS Pruszcz
1:4
Jaguar Gdańsk
Sporting Leźno
3:2
Motława Suchy Dąb
Portowiec Gdańsk
0:3
Piki Gdańsk
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaguar Gdańsk
13:2
Czarni Pruszcz Gdański
Motława Suchy Dąb
4:1
Portowiec Gdańsk
GAP Sparta
0:4
Bałtyk Gdynia
Gedania Gdańsk
2:1
Sporting Leźno
Piki Gdańsk
0:6
GTS Pruszcz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Gdynia
0:7
Jaguar Gdańsk
GTS Pruszcz
5:0
Czarni Pruszcz Gdański
Piki Gdańsk
0:0
Motława Suchy Dąb
Sporting Leźno
4:1
GAP Sparta
Portowiec Gdańsk
1:3
Gedania Gdańsk
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GAP Sparta
0:3
Portowiec Gdańsk
Jaguar Gdańsk
1:1
Sporting Leźno
Motława Suchy Dąb
1:1
GTS Pruszcz
Czarni Pruszcz Gdański
1:4
Bałtyk Gdynia
Gedania Gdańsk
8:1
Piki Gdańsk
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GTS Pruszcz
4:0
Bałtyk Gdynia
Piki Gdańsk
0:1
GAP Sparta
Sporting Leźno
8:0
Czarni Pruszcz Gdański
Motława Suchy Dąb
0:3
Gedania Gdańsk
Portowiec Gdańsk
0:13
Jaguar Gdańsk
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GAP Sparta
0:0
Motława Suchy Dąb
Bałtyk Gdynia
3:1
Sporting Leźno
Czarni Pruszcz Gdański
2:0
Portowiec Gdańsk
Jaguar Gdańsk
8:1
Piki Gdańsk
Gedania Gdańsk
1:3
GTS Pruszcz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GAP Sparta
0:10
Gedania Gdańsk
Bałtyk Gdynia
1:0
Portowiec Gdańsk
Czarni Pruszcz Gdański
1:2
Piki Gdańsk
GTS Pruszcz
1:2
Sporting Leźno
Jaguar Gdańsk
7:1
Motława Suchy Dąb
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Gedania Gdańsk
2:3
Jaguar Gdańsk
Piki Gdańsk
3:3
Bałtyk Gdynia
Motława Suchy Dąb
0:1
Czarni Pruszcz Gdański
GAP Sparta
13:0
GTS Pruszcz
Portowiec Gdańsk
0:7
Sporting Leźno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Gdynia
2:1
Motława Suchy Dąb
Czarni Pruszcz Gdański
1:9
Gedania Gdańsk
Jaguar Gdańsk
11:2
GAP Sparta
Sporting Leźno
2:0
Piki Gdańsk
GTS Pruszcz
4:0
Portowiec Gdańsk
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GAP Sparta
1:4
Czarni Pruszcz Gdański
Gedania Gdańsk
4:0
Bałtyk Gdynia
Jaguar Gdańsk
2:0
GTS Pruszcz
Piki Gdańsk
9:1
Portowiec Gdańsk
Motława Suchy Dąb
1:2
Sporting Leźno
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Gdynia
6:0
GAP Sparta
Czarni Pruszcz Gdański
0:11
Jaguar Gdańsk
GTS Pruszcz
6:0
Piki Gdańsk
Sporting Leźno
2:1
Gedania Gdańsk
Portowiec Gdańsk
0:1
Motława Suchy Dąb
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
GAP Sparta
0:8
Sporting Leźno
Gedania Gdańsk
8:0
Portowiec Gdańsk
Jaguar Gdańsk
6:3
Bałtyk Gdynia
Motława Suchy Dąb
0:0
Piki Gdańsk
Czarni Pruszcz Gdański
1:6
GTS Pruszcz
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Gdynia
5:1
Czarni Pruszcz Gdański
GTS Pruszcz
1:0
Motława Suchy Dąb
Piki Gdańsk
0:3
Gedania Gdańsk
Sporting Leźno
2:4
Jaguar Gdańsk
Portowiec Gdańsk
2:1
GAP Sparta
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
GAP Sparta
1:8
Piki Gdańsk
Gedania Gdańsk
2:0
Motława Suchy Dąb
Czarni Pruszcz Gdański
1:7
Sporting Leźno
Jaguar Gdańsk
2:4
Portowiec Gdańsk
Bałtyk Gdynia
0:4
GTS Pruszcz
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
GTS Pruszcz
5:0
Gedania Gdańsk
Piki Gdańsk
1:5
Jaguar Gdańsk
Sporting Leźno
2:0
Bałtyk Gdynia
Motława Suchy Dąb
4:1
GAP Sparta
Portowiec Gdańsk
1:1
Czarni Pruszcz Gdański
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości