zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobieski Gniew
2:1
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Pogoń Smętowo
2:4
Olimpia Sztum
Wierzyca Pelplin
2:5
Błękitni Stare Pole
Pogoń Prabuty
4:0
Orliki Stary Dzierzgoń
DKS POWIŚLE
7:1
Gryf Tczew
Rodło Kwidzyn 2010
5:5
AP Malbork
Powiśle Pawlice Rakowiec
19:0
Grom Nowy Staw
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Tczew
2:3
Pogoń Smętowo
AP Malbork
1:0
Powiśle Pawlice Rakowiec
Wierzyca Pelplin
4:4
Sobieski Gniew
Olimpia Sztum
1:7
Pogoń Prabuty
Beniaminek 03 Starogard Gdański
1:4
Rodło Kwidzyn 2010
Grom Nowy Staw
0:19
DKS POWIŚLE
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobieski Gniew
1:2
Błękitni Stare Pole
Pogoń Smętowo
7:1
Grom Nowy Staw
Pogoń Prabuty
2:1
Gryf Tczew
DKS POWIŚLE
6:0
AP Malbork
Rodło Kwidzyn 2010
12:1
Wierzyca Pelplin
Powiśle Pawlice Rakowiec
6:3
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Orliki Stary Dzierzgoń
3:4
Olimpia Sztum
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Tczew
5:0
Orliki Stary Dzierzgoń
AP Malbork
5:2
Pogoń Smętowo
Błękitni Stare Pole
5:0
Olimpia Sztum
Sobieski Gniew
1:6
Rodło Kwidzyn 2010
Wierzyca Pelplin
2:2
Powiśle Pawlice Rakowiec
Beniaminek 03 Starogard Gdański
0:6
DKS POWIŚLE
Grom Nowy Staw
0:11
Pogoń Prabuty
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Smętowo
3:0
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Olimpia Sztum
2:3
Gryf Tczew
Pogoń Prabuty
4:0
AP Malbork
DKS POWIŚLE
5:0
Wierzyca Pelplin
Rodło Kwidzyn 2010
4:0
Błękitni Stare Pole
Powiśle Pawlice Rakowiec
5:1
Sobieski Gniew
Orliki Stary Dzierzgoń
14:0
Grom Nowy Staw
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Malbork
4:2
Orliki Stary Dzierzgoń
Błękitni Stare Pole
1:2
Gryf Tczew
Sobieski Gniew
0:10
DKS POWIŚLE
Wierzyca Pelplin
4:1
Pogoń Smętowo
Beniaminek 03 Starogard Gdański
3:6
Pogoń Prabuty
Rodło Kwidzyn 2010
4:1
Powiśle Pawlice Rakowiec
Grom Nowy Staw
0:6
Olimpia Sztum
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Tczew
12:0
Grom Nowy Staw
Pogoń Smętowo
3:1
Sobieski Gniew
Olimpia Sztum
2:3
AP Malbork
Pogoń Prabuty
8:0
Wierzyca Pelplin
DKS POWIŚLE
4:0
Rodło Kwidzyn 2010
Powiśle Pawlice Rakowiec
4:3
Błękitni Stare Pole
Orliki Stary Dzierzgoń
3:2
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Malbork
3:1
Gryf Tczew
Błękitni Stare Pole
13:1
Grom Nowy Staw
Sobieski Gniew
1:4
Pogoń Prabuty
Wierzyca Pelplin
2:1
Orliki Stary Dzierzgoń
Beniaminek 03 Starogard Gdański
1:2
Olimpia Sztum
Rodło Kwidzyn 2010
6:0
Pogoń Smętowo
Powiśle Pawlice Rakowiec
1:2
DKS POWIŚLE
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Tczew
9:1
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Pogoń Smętowo
0:4
Powiśle Pawlice Rakowiec
Olimpia Sztum
1:5
Wierzyca Pelplin
Pogoń Prabuty
1:2
Rodło Kwidzyn 2010
DKS POWIŚLE
4:0
Błękitni Stare Pole
Orliki Stary Dzierzgoń
1:2
Sobieski Gniew
Grom Nowy Staw
1:10
AP Malbork
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stare Pole
0:4
AP Malbork
Sobieski Gniew
6:4
Olimpia Sztum
Wierzyca Pelplin
2:2
Gryf Tczew
DKS POWIŚLE
7:0
Pogoń Smętowo
Beniaminek 03 Starogard Gdański
10:1
Grom Nowy Staw
Rodło Kwidzyn 2010
4:0
Orliki Stary Dzierzgoń
Powiśle Pawlice Rakowiec
1:1
Pogoń Prabuty
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Tczew
6:1
Sobieski Gniew
AP Malbork
4:2
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Pogoń Smętowo
4:2
Błękitni Stare Pole
Olimpia Sztum
2:3
Rodło Kwidzyn 2010
Pogoń Prabuty
0:2
DKS POWIŚLE
Orliki Stary Dzierzgoń
3:2
Powiśle Pawlice Rakowiec
Grom Nowy Staw
0:9
Wierzyca Pelplin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stare Pole
- : -
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Sobieski Gniew
8:1
Grom Nowy Staw
Pogoń Smętowo
0:2
Pogoń Prabuty
Wierzyca Pelplin
0:1
AP Malbork
DKS POWIŚLE
5:0
Orliki Stary Dzierzgoń
Rodło Kwidzyn 2010
4:4
Gryf Tczew
Powiśle Pawlice Rakowiec
6:0
Olimpia Sztum
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Tczew
3:2
Powiśle Pawlice Rakowiec
AP Malbork
4:1
Sobieski Gniew
Olimpia Sztum
1:8
DKS POWIŚLE
Pogoń Prabuty
3:0
Błękitni Stare Pole
Beniaminek 03 Starogard Gdański
2:4
Wierzyca Pelplin
Orliki Stary Dzierzgoń
3:4
Pogoń Smętowo
Grom Nowy Staw
0:10
Rodło Kwidzyn 2010
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Malbork
4:1
Rodło Kwidzyn 2010
Błękitni Stare Pole
- : -
Wierzyca Pelplin
Beniaminek 03 Starogard Gdański
2:2
Sobieski Gniew
Grom Nowy Staw
0:6
Powiśle Pawlice Rakowiec
Gryf Tczew
- : -
DKS POWIŚLE
Olimpia Sztum
0:3
Pogoń Smętowo
Orliki Stary Dzierzgoń
0:6
Pogoń Prabuty
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobieski Gniew
0:5
Wierzyca Pelplin
Pogoń Smętowo
0:4
Gryf Tczew
Pogoń Prabuty
3:0
Olimpia Sztum
DKS POWIŚLE
8:0
Grom Nowy Staw
Rodło Kwidzyn 2010
9:1
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Powiśle Pawlice Rakowiec
1:1
AP Malbork
Orliki Stary Dzierzgoń
1:2
Błękitni Stare Pole
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Tczew
1:1
Pogoń Prabuty
AP Malbork
5:1
DKS POWIŚLE
Błękitni Stare Pole
3:2
Sobieski Gniew
Wierzyca Pelplin
3:3
Rodło Kwidzyn 2010
Beniaminek 03 Starogard Gdański
1:3
Powiśle Pawlice Rakowiec
Orliki Stary Dzierzgoń
3:0
Olimpia Sztum
Grom Nowy Staw
1:4
Pogoń Smętowo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Smętowo
1:5
AP Malbork
Olimpia Sztum
0:3
Błękitni Stare Pole
Pogoń Prabuty
7:0
Grom Nowy Staw
DKS POWIŚLE
3:0
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Rodło Kwidzyn 2010
12:0
Sobieski Gniew
Powiśle Pawlice Rakowiec
3:5
Wierzyca Pelplin
Orliki Stary Dzierzgoń
1:0
Gryf Tczew
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Tczew
3:0
Olimpia Sztum
AP Malbork
1:1
Pogoń Prabuty
Błękitni Stare Pole
3:6
Rodło Kwidzyn 2010
Sobieski Gniew
4:3
Powiśle Pawlice Rakowiec
Wierzyca Pelplin
3:4
DKS POWIŚLE
Beniaminek 03 Starogard Gdański
0:3
Pogoń Smętowo
Grom Nowy Staw
0:3
Orliki Stary Dzierzgoń
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Tczew
8:0
Błękitni Stare Pole
Pogoń Smętowo
2:4
Wierzyca Pelplin
Olimpia Sztum
0:3
Grom Nowy Staw
Pogoń Prabuty
8:0
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Powiśle Pawlice Rakowiec
0:8
Rodło Kwidzyn 2010
Orliki Stary Dzierzgoń
2:2
AP Malbork
DKS POWIŚLE
7:2
Sobieski Gniew
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Malbork
3:0
Olimpia Sztum
Błękitni Stare Pole
1:4
Powiśle Pawlice Rakowiec
Sobieski Gniew
4:2
Pogoń Smętowo
Wierzyca Pelplin
1:1
Pogoń Prabuty
Beniaminek 03 Starogard Gdański
3:0
Orliki Stary Dzierzgoń
Rodło Kwidzyn 2010
2:3
DKS POWIŚLE
Grom Nowy Staw
0:8
Gryf Tczew
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Tczew
4:1
AP Malbork
Pogoń Smętowo
1:7
Rodło Kwidzyn 2010
Olimpia Sztum
0:3
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Pogoń Prabuty
10:0
Sobieski Gniew
DKS POWIŚLE
2:0
Powiśle Pawlice Rakowiec
Orliki Stary Dzierzgoń
2:1
Wierzyca Pelplin
Grom Nowy Staw
6:0
Błękitni Stare Pole
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Malbork
5:2
Grom Nowy Staw
Błękitni Stare Pole
0:10
DKS POWIŚLE
Sobieski Gniew
0:6
Orliki Stary Dzierzgoń
Wierzyca Pelplin
3:0
Olimpia Sztum
Beniaminek 03 Starogard Gdański
- : -
Gryf Tczew
Rodło Kwidzyn 2010
0:2
Pogoń Prabuty
Powiśle Pawlice Rakowiec
5:2
Pogoń Smętowo
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Tczew
4:0
Wierzyca Pelplin
AP Malbork
5:2
Błękitni Stare Pole
Pogoń Smętowo
0:9
DKS POWIŚLE
Olimpia Sztum
0:3
Sobieski Gniew
Pogoń Prabuty
4:0
Powiśle Pawlice Rakowiec
Orliki Stary Dzierzgoń
0:10
Rodło Kwidzyn 2010
Grom Nowy Staw
1:0
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stare Pole
3:1
Pogoń Smętowo
Sobieski Gniew
0:16
Gryf Tczew
Wierzyca Pelplin
1:1
Grom Nowy Staw
DKS POWIŚLE
4:1
Pogoń Prabuty
Beniaminek 03 Starogard Gdański
2:5
AP Malbork
Rodło Kwidzyn 2010
3:0
Olimpia Sztum
Powiśle Pawlice Rakowiec
7:3
Orliki Stary Dzierzgoń
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Tczew
0:3
Rodło Kwidzyn 2010
AP Malbork
- : -
Wierzyca Pelplin
Olimpia Sztum
0:3
Powiśle Pawlice Rakowiec
Pogoń Prabuty
10:0
Pogoń Smętowo
Beniaminek 03 Starogard Gdański
0:3
Błękitni Stare Pole
Orliki Stary Dzierzgoń
2:3
DKS POWIŚLE
Grom Nowy Staw
3:3
Sobieski Gniew
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
DKS POWIŚLE
3:0
Olimpia Sztum
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości