zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorze Akademia Sportowa
2:3
Lechia Gdańsk
Gedania Gdańsk
1:1
Pogoń Lębork
KP Starogard Gdański
0:4
Chojniczanka Chojnice 2005
UKS Jedynka Reda
4:2
Jantar Ustka
Jaguar IV Gdańsk
1:0
Arka Gdynia U-12
MKS Debrzno
3:1
Rodło Kwidzyn 2005
MKS Gryf Tczew
6:2
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek 03 Starogard Gdański
4:6
Lechia Gdańsk
Pogoń Lębork
0:3
UKS Jedynka Reda
Jantar Ustka
3:1
MKS Debrzno
Arka Gdynia U-12
1:1
Gedania Gdańsk
Rodło Kwidzyn 2005
3:1
Pomorze Akademia Sportowa
MKS Gryf Tczew
5:0
KP Starogard Gdański
Chojniczanka Chojnice 2005
0:0
Jaguar IV Gdańsk
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorze Akademia Sportowa
1:6
Jantar Ustka
Lechia Gdańsk
3:1
Rodło Kwidzyn 2005
Gedania Gdańsk
0:3
Chojniczanka Chojnice 2005
KP Starogard Gdański
3:3
Beniaminek 03 Starogard Gdański
UKS Jedynka Reda
4:1
Arka Gdynia U-12
Jaguar IV Gdańsk
4:2
MKS Gryf Tczew
MKS Debrzno
0:2
Pogoń Lębork
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek 03 Starogard Gdański
0:1
Rodło Kwidzyn 2005
Pogoń Lębork
2:1
Pomorze Akademia Sportowa
Jantar Ustka
1:2
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia U-12
3:0
MKS Debrzno
KP Starogard Gdański
0:2
Jaguar IV Gdańsk
MKS Gryf Tczew
3:2
Gedania Gdańsk
Chojniczanka Chojnice 2005
2:3
UKS Jedynka Reda
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorze Akademia Sportowa
1:0
Arka Gdynia U-12
Lechia Gdańsk
1:0
Pogoń Lębork
Gedania Gdańsk
7:2
KP Starogard Gdański
UKS Jedynka Reda
4:2
MKS Gryf Tczew
Jaguar IV Gdańsk
8:1
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Rodło Kwidzyn 2005
0:3
Jantar Ustka
MKS Debrzno
0:2
Chojniczanka Chojnice 2005
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek 03 Starogard Gdański
0:4
Jantar Ustka
Pogoń Lębork
0:1
Rodło Kwidzyn 2005
Arka Gdynia U-12
1:0
Lechia Gdańsk
KP Starogard Gdański
0:6
UKS Jedynka Reda
Jaguar IV Gdańsk
2:2
Gedania Gdańsk
MKS Gryf Tczew
3:4
MKS Debrzno
Chojniczanka Chojnice 2005
2:1
Pomorze Akademia Sportowa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorze Akademia Sportowa
1:9
MKS Gryf Tczew
Lechia Gdańsk
2:3
Chojniczanka Chojnice 2005
Jantar Ustka
2:0
Pogoń Lębork
Gedania Gdańsk
6:1
Beniaminek 03 Starogard Gdański
UKS Jedynka Reda
2:3
Jaguar IV Gdańsk
Rodło Kwidzyn 2005
3:0
Arka Gdynia U-12
MKS Debrzno
0:4
KP Starogard Gdański
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek 03 Starogard Gdański
2:1
Pogoń Lębork
Gedania Gdańsk
3:4
UKS Jedynka Reda
Arka Gdynia U-12
0:3
Jantar Ustka
KP Starogard Gdański
3:1
Pomorze Akademia Sportowa
Jaguar IV Gdańsk
4:2
MKS Debrzno
MKS Gryf Tczew
4:0
Lechia Gdańsk
Chojniczanka Chojnice 2005
1:1
Rodło Kwidzyn 2005
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorze Akademia Sportowa
0:7
Jaguar IV Gdańsk
Pogoń Lębork
0:3
Arka Gdynia U-12
Lechia Gdańsk
1:2
KP Starogard Gdański
Jantar Ustka
2:1
Chojniczanka Chojnice 2005
UKS Jedynka Reda
4:1
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Rodło Kwidzyn 2005
1:3
MKS Gryf Tczew
MKS Debrzno
1:3
Gedania Gdańsk
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek 03 Starogard Gdański
1:3
Arka Gdynia U-12
Pogoń Lębork
0:2
Chojniczanka Chojnice 2005
Gedania Gdańsk
3:0
Pomorze Akademia Sportowa
KP Starogard Gdański
2:0
Rodło Kwidzyn 2005
UKS Jedynka Reda
4:1
MKS Debrzno
Jaguar IV Gdańsk
1:0
Lechia Gdańsk
MKS Gryf Tczew
7:2
Jantar Ustka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorze Akademia Sportowa
0:6
UKS Jedynka Reda
Pogoń Lębork
1:3
MKS Gryf Tczew
Lechia Gdańsk
2:3
Gedania Gdańsk
Jantar Ustka
7:0
KP Starogard Gdański
Arka Gdynia U-12
1:3
Chojniczanka Chojnice 2005
Rodło Kwidzyn 2005
1:4
Jaguar IV Gdańsk
MKS Debrzno
0:3
Beniaminek 03 Starogard Gdański
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości