zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Jedynka Reda
4:2
Jantar Ustka
MKS Gryf Tczew
6:2
Beniaminek 03 Starogard Gdański
MKS Debrzno
3:1
Rodło Kwidzyn 2005
Akademia Sportowa POMORZE
2:3
Lechia Gdańsk
KP Starogard Gdański
0:4
Chojniczanka Chojnice
Jaguar Gdańsk 2009
1:0
Arka Gdynia 1929
Gedania Gdańsk
1:1
Pogoń Lębork
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek 03 Starogard Gdański
4:6
Lechia Gdańsk
Chojniczanka Chojnice
0:0
Jaguar Gdańsk 2009
Rodło Kwidzyn 2005
3:1
Akademia Sportowa POMORZE
Jantar Ustka
3:1
MKS Debrzno
MKS Gryf Tczew
5:0
KP Starogard Gdański
Pogoń Lębork
0:3
UKS Jedynka Reda
Arka Gdynia 1929
1:1
Gedania Gdańsk
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
3:3
Beniaminek 03 Starogard Gdański
UKS Jedynka Reda
4:1
Arka Gdynia 1929
Lechia Gdańsk
3:1
Rodło Kwidzyn 2005
MKS Debrzno
0:2
Pogoń Lębork
Akademia Sportowa POMORZE
1:6
Jantar Ustka
Gedania Gdańsk
3:0
Chojniczanka Chojnice
Jaguar Gdańsk 2009
4:2
MKS Gryf Tczew
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
0:2
Jaguar Gdańsk 2009
MKS Gryf Tczew
3:2
Gedania Gdańsk
Pogoń Lębork
2:1
Akademia Sportowa POMORZE
Arka Gdynia 1929
3:0
MKS Debrzno
Chojniczanka Chojnice
2:3
UKS Jedynka Reda
Beniaminek 03 Starogard Gdański
0:1
Rodło Kwidzyn 2005
Jantar Ustka
1:2
Lechia Gdańsk
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaguar Gdańsk 2009
8:1
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Rodło Kwidzyn 2005
0:3
Jantar Ustka
Akademia Sportowa POMORZE
1:0
Arka Gdynia 1929
Lechia Gdańsk
1:0
Pogoń Lębork
UKS Jedynka Reda
4:2
MKS Gryf Tczew
Gedania Gdańsk
7:2
KP Starogard Gdański
MKS Debrzno
0:2
Chojniczanka Chojnice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
0:6
UKS Jedynka Reda
MKS Gryf Tczew
3:4
MKS Debrzno
Chojniczanka Chojnice
2:1
Akademia Sportowa POMORZE
Pogoń Lębork
0:1
Rodło Kwidzyn 2005
Beniaminek 03 Starogard Gdański
0:4
Jantar Ustka
Arka Gdynia 1929
1:0
Lechia Gdańsk
Jaguar Gdańsk 2009
2:2
Gedania Gdańsk
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gedania Gdańsk
6:1
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Rodło Kwidzyn 2005
3:0
Arka Gdynia 1929
MKS Debrzno
0:4
KP Starogard Gdański
Jantar Ustka
2:0
Pogoń Lębork
Lechia Gdańsk
2:3
Chojniczanka Chojnice
Akademia Sportowa POMORZE
1:9
MKS Gryf Tczew
UKS Jedynka Reda
2:3
Jaguar Gdańsk 2009
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaguar Gdańsk 2009
4:2
MKS Debrzno
KP Starogard Gdański
3:1
Akademia Sportowa POMORZE
MKS Gryf Tczew
4:0
Lechia Gdańsk
Chojniczanka Chojnice
1:1
Rodło Kwidzyn 2005
Arka Gdynia 1929
0:3
Jantar Ustka
Beniaminek 03 Starogard Gdański
2:1
Pogoń Lębork
Gedania Gdańsk
3:4
UKS Jedynka Reda
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Jantar Ustka
2:1
Chojniczanka Chojnice
Rodło Kwidzyn 2005
1:3
MKS Gryf Tczew
MKS Debrzno
1:3
Gedania Gdańsk
Lechia Gdańsk
1:2
KP Starogard Gdański
Pogoń Lębork
0:3
Arka Gdynia 1929
UKS Jedynka Reda
4:1
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Akademia Sportowa POMORZE
0:7
Jaguar Gdańsk 2009
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaguar Gdańsk 2009
1:0
Lechia Gdańsk
KP Starogard Gdański
2:0
Rodło Kwidzyn 2005
MKS Gryf Tczew
7:2
Jantar Ustka
UKS Jedynka Reda
4:1
MKS Debrzno
Gedania Gdańsk
3:0
Akademia Sportowa POMORZE
Beniaminek 03 Starogard Gdański
1:3
Arka Gdynia 1929
Chojniczanka Chojnice
0:2
Pogoń Lębork
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Jantar Ustka
7:0
KP Starogard Gdański
Rodło Kwidzyn 2005
1:4
Jaguar Gdańsk 2009
Arka Gdynia 1929
1:3
Chojniczanka Chojnice
Pogoń Lębork
1:3
MKS Gryf Tczew
MKS Debrzno
0:3
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Akademia Sportowa POMORZE
0:6
UKS Jedynka Reda
Lechia Gdańsk
2:3
Gedania Gdańsk
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaguar Gdańsk 2009
0:0
Jantar Ustka
KP Starogard Gdański
0:1
Pogoń Lębork
MKS Gryf Tczew
4:1
Arka Gdynia 1929
MKS Debrzno
6:1
Akademia Sportowa POMORZE
Beniaminek 03 Starogard Gdański
1:7
Chojniczanka Chojnice
UKS Jedynka Reda
4:0
Lechia Gdańsk
Gedania Gdańsk
1:0
Rodło Kwidzyn 2005
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Kwidzyn 2005
0:0
UKS Jedynka Reda
Jantar Ustka
2:2
Gedania Gdańsk
Chojniczanka Chojnice
2:1
MKS Gryf Tczew
Pogoń Lębork
0:4
Jaguar Gdańsk 2009
Lechia Gdańsk
5:3
MKS Debrzno
Arka Gdynia 1929
7:1
KP Starogard Gdański
Akademia Sportowa POMORZE
4:1
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek 03 Starogard Gdański
- : -
MKS Gryf Tczew
Arka Gdynia 1929
- : -
Jaguar Gdańsk 2009
Rodło Kwidzyn 2005
- : -
MKS Debrzno
Pogoń Lębork
- : -
Gedania Gdańsk
Jantar Ustka
- : -
UKS Jedynka Reda
Chojniczanka Chojnice
- : -
KP Starogard Gdański
Lechia Gdańsk
- : -
Akademia Sportowa POMORZE
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
- : -
MKS Gryf Tczew
MKS Debrzno
- : -
Jantar Ustka
Akademia Sportowa POMORZE
- : -
Rodło Kwidzyn 2005
Gedania Gdańsk
- : -
Arka Gdynia 1929
UKS Jedynka Reda
- : -
Pogoń Lębork
Lechia Gdańsk
- : -
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Jaguar Gdańsk 2009
- : -
Chojniczanka Chojnice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek 03 Starogard Gdański
- : -
KP Starogard Gdański
Arka Gdynia 1929
- : -
UKS Jedynka Reda
Rodło Kwidzyn 2005
- : -
Lechia Gdańsk
Pogoń Lębork
- : -
MKS Debrzno
Jantar Ustka
- : -
Akademia Sportowa POMORZE
MKS Gryf Tczew
- : -
Jaguar Gdańsk 2009
Chojniczanka Chojnice
- : -
Gedania Gdańsk
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Kwidzyn 2005
- : -
Beniaminek 03 Starogard Gdański
MKS Debrzno
- : -
Arka Gdynia 1929
Jaguar Gdańsk 2009
- : -
KP Starogard Gdański
Lechia Gdańsk
- : -
Jantar Ustka
Akademia Sportowa POMORZE
- : -
Pogoń Lębork
UKS Jedynka Reda
- : -
Chojniczanka Chojnice
Gedania Gdańsk
- : -
MKS Gryf Tczew
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Lębork
- : -
Lechia Gdańsk
MKS Gryf Tczew
- : -
UKS Jedynka Reda
Jantar Ustka
- : -
Rodło Kwidzyn 2005
Beniaminek 03 Starogard Gdański
- : -
Jaguar Gdańsk 2009
Chojniczanka Chojnice
- : -
MKS Debrzno
Arka Gdynia 1929
- : -
Akademia Sportowa POMORZE
KP Starogard Gdański
- : -
Gedania Gdańsk
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Kwidzyn 2005
- : -
Pogoń Lębork
MKS Debrzno
- : -
MKS Gryf Tczew
Jantar Ustka
- : -
Beniaminek 03 Starogard Gdański
UKS Jedynka Reda
- : -
KP Starogard Gdański
Gedania Gdańsk
- : -
Jaguar Gdańsk 2009
Akademia Sportowa POMORZE
- : -
Chojniczanka Chojnice
Lechia Gdańsk
- : -
Arka Gdynia 1929
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek 03 Starogard Gdański
- : -
Gedania Gdańsk
Arka Gdynia 1929
- : -
Rodło Kwidzyn 2005
KP Starogard Gdański
- : -
MKS Debrzno
Pogoń Lębork
- : -
Jantar Ustka
MKS Gryf Tczew
- : -
Akademia Sportowa POMORZE
Chojniczanka Chojnice
- : -
Lechia Gdańsk
Jaguar Gdańsk 2009
- : -
UKS Jedynka Reda
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Kwidzyn 2005
- : -
Chojniczanka Chojnice
MKS Debrzno
- : -
Jaguar Gdańsk 2009
Akademia Sportowa POMORZE
- : -
KP Starogard Gdański
Jantar Ustka
- : -
Arka Gdynia 1929
UKS Jedynka Reda
- : -
Gedania Gdańsk
Pogoń Lębork
- : -
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Lechia Gdańsk
- : -
MKS Gryf Tczew
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek 03 Starogard Gdański
- : -
UKS Jedynka Reda
Arka Gdynia 1929
- : -
Pogoń Lębork
KP Starogard Gdański
- : -
Lechia Gdańsk
Jaguar Gdańsk 2009
- : -
Akademia Sportowa POMORZE
MKS Gryf Tczew
- : -
Rodło Kwidzyn 2005
Gedania Gdańsk
- : -
MKS Debrzno
Chojniczanka Chojnice
- : -
Jantar Ustka
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Gdynia 1929
- : -
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Rodło Kwidzyn 2005
- : -
KP Starogard Gdański
MKS Debrzno
- : -
UKS Jedynka Reda
Jantar Ustka
- : -
MKS Gryf Tczew
Pogoń Lębork
- : -
Chojniczanka Chojnice
Lechia Gdańsk
- : -
Jaguar Gdańsk 2009
Akademia Sportowa POMORZE
- : -
Gedania Gdańsk
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek 03 Starogard Gdański
- : -
MKS Debrzno
KP Starogard Gdański
- : -
Jantar Ustka
UKS Jedynka Reda
- : -
Akademia Sportowa POMORZE
MKS Gryf Tczew
- : -
Pogoń Lębork
Jaguar Gdańsk 2009
- : -
Rodło Kwidzyn 2005
Chojniczanka Chojnice
- : -
Arka Gdynia 1929
Gedania Gdańsk
- : -
Lechia Gdańsk
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Gdynia 1929
- : -
MKS Gryf Tczew
Rodło Kwidzyn 2005
- : -
Gedania Gdańsk
Pogoń Lębork
- : -
KP Starogard Gdański
Jantar Ustka
- : -
Jaguar Gdańsk 2009
Chojniczanka Chojnice
- : -
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Akademia Sportowa POMORZE
- : -
MKS Debrzno
Lechia Gdańsk
- : -
UKS Jedynka Reda
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek 03 Starogard Gdański
- : -
Akademia Sportowa POMORZE
KP Starogard Gdański
- : -
Arka Gdynia 1929
MKS Debrzno
- : -
Lechia Gdańsk
Jaguar Gdańsk 2009
- : -
Pogoń Lębork
UKS Jedynka Reda
- : -
Rodło Kwidzyn 2005
MKS Gryf Tczew
- : -
Chojniczanka Chojnice
Gedania Gdańsk
- : -
Jantar Ustka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości