zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Gryf Tczew
6:2
Beniaminek 03 Starogard Gdański
MKS Debrzno
3:1
Rodło Kwidzyn 2009
UKS Jedynka Reda
4:2
Jantar Ustka
Lechia Gdańsk
3:2
Pomorze Akademia Sportowa
KP II Starogard Gdański
0:4
Chojniczanka Chojnice 2005
Arka Gdynia SI
0:1
Jaguar II Gdańsk
Gedania Gdańsk
1:1
Pogoń Lębork
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Kwidzyn 2009
3:1
Pomorze Akademia Sportowa
Beniaminek 03 Starogard Gdański
4:6
Lechia Gdańsk
Pogoń Lębork
0:3
UKS Jedynka Reda
Jantar Ustka
3:1
MKS Debrzno
Arka Gdynia SI
0:0
Gedania Gdańsk
Chojniczanka Chojnice 2005
0:0
Jaguar II Gdańsk
MKS Gryf Tczew
5:0
KP II Starogard Gdański
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KP II Starogard Gdański
3:3
Beniaminek 03 Starogard Gdański
UKS Jedynka Reda
4:1
Arka Gdynia SI
Lechia Gdańsk
3:1
Rodło Kwidzyn 2009
MKS Debrzno
0:2
Pogoń Lębork
Pomorze Akademia Sportowa
1:6
Jantar Ustka
Gedania Gdańsk
3:0
Chojniczanka Chojnice 2005
Jaguar II Gdańsk
4:2
MKS Gryf Tczew
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KP II Starogard Gdański
0:2
Jaguar II Gdańsk
MKS Gryf Tczew
3:2
Gedania Gdańsk
Pogoń Lębork
2:1
Pomorze Akademia Sportowa
Arka Gdynia SI
3:0
MKS Debrzno
Chojniczanka Chojnice 2005
2:3
UKS Jedynka Reda
Beniaminek 03 Starogard Gdański
0:1
Rodło Kwidzyn 2009
Jantar Ustka
1:2
Lechia Gdańsk
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Kwidzyn 2009
0:3
Jantar Ustka
Pomorze Akademia Sportowa
1:0
Arka Gdynia SI
Jaguar II Gdańsk
8:1
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Lechia Gdańsk
1:0
Pogoń Lębork
Gedania Gdańsk
7:2
KP II Starogard Gdański
UKS Jedynka Reda
4:2
MKS Gryf Tczew
MKS Debrzno
0:2
Chojniczanka Chojnice 2005
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KP II Starogard Gdański
0:6
UKS Jedynka Reda
Beniaminek 03 Starogard Gdański
0:4
Jantar Ustka
Pogoń Lębork
0:1
Rodło Kwidzyn 2009
Arka Gdynia SI
1:0
Lechia Gdańsk
MKS Gryf Tczew
3:4
MKS Debrzno
Jaguar II Gdańsk
2:2
Gedania Gdańsk
Chojniczanka Chojnice 2005
2:1
Pomorze Akademia Sportowa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Kwidzyn 2009
3:0
Arka Gdynia SI
Pomorze Akademia Sportowa
1:9
MKS Gryf Tczew
Jantar Ustka
2:0
Pogoń Lębork
Gedania Gdańsk
6:1
Beniaminek 03 Starogard Gdański
MKS Debrzno
0:4
KP II Starogard Gdański
UKS Jedynka Reda
2:3
Jaguar II Gdańsk
Lechia Gdańsk
2:3
Chojniczanka Chojnice 2005
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KP II Starogard Gdański
3:1
Pomorze Akademia Sportowa
Beniaminek 03 Starogard Gdański
2:1
Pogoń Lębork
Gedania Gdańsk
3:4
UKS Jedynka Reda
Arka Gdynia SI
0:3
Jantar Ustka
Chojniczanka Chojnice 2005
1:1
Rodło Kwidzyn 2009
MKS Gryf Tczew
4:0
Lechia Gdańsk
Jaguar II Gdańsk
4:2
MKS Debrzno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Kwidzyn 2009
1:3
MKS Gryf Tczew
Pomorze Akademia Sportowa
0:7
Jaguar II Gdańsk
Pogoń Lębork
0:3
Arka Gdynia SI
Lechia Gdańsk
1:2
KP II Starogard Gdański
Jantar Ustka
2:1
Chojniczanka Chojnice 2005
MKS Debrzno
1:3
Gedania Gdańsk
UKS Jedynka Reda
4:1
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KP II Starogard Gdański
2:0
Rodło Kwidzyn 2009
Beniaminek 03 Starogard Gdański
1:3
Arka Gdynia SI
Gedania Gdańsk
3:0
Pomorze Akademia Sportowa
MKS Gryf Tczew
7:2
Jantar Ustka
Jaguar II Gdańsk
1:0
Lechia Gdańsk
UKS Jedynka Reda
4:1
MKS Debrzno
Chojniczanka Chojnice 2005
0:2
Pogoń Lębork
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Kwidzyn 2009
1:4
Jaguar II Gdańsk
Pogoń Lębork
1:3
MKS Gryf Tczew
Jantar Ustka
7:0
KP II Starogard Gdański
Arka Gdynia SI
1:3
Chojniczanka Chojnice 2005
Pomorze Akademia Sportowa
0:6
UKS Jedynka Reda
Lechia Gdańsk
- : -
Gedania Gdańsk
MKS Debrzno
- : -
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KP II Starogard Gdański
0:1
Pogoń Lębork
Beniaminek 03 Starogard Gdański
1:7
Chojniczanka Chojnice 2005
MKS Gryf Tczew
4:1
Arka Gdynia SI
MKS Debrzno
6:1
Pomorze Akademia Sportowa
Jaguar II Gdańsk
0:0
Jantar Ustka
UKS Jedynka Reda
4:0
Lechia Gdańsk
Gedania Gdańsk
1:0
Rodło Kwidzyn 2009
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Kwidzyn 2009
0:0
UKS Jedynka Reda
Lechia Gdańsk
5:3
MKS Debrzno
Chojniczanka Chojnice 2005
2:1
MKS Gryf Tczew
Pomorze Akademia Sportowa
4:1
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Arka Gdynia SI
7:1
KP II Starogard Gdański
Pogoń Lębork
0:4
Jaguar II Gdańsk
Jantar Ustka
2:2
Gedania Gdańsk
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Kwidzyn 2009
1:2
MKS Debrzno
Beniaminek 03 Starogard Gdański
2:7
MKS Gryf Tczew
Lechia Gdańsk
4:1
Pomorze Akademia Sportowa
Jantar Ustka
2:0
UKS Jedynka Reda
Chojniczanka Chojnice 2005
9:3
KP II Starogard Gdański
Pogoń Lębork
0:2
Gedania Gdańsk
Arka Gdynia SI
2:4
Jaguar II Gdańsk
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KP II Starogard Gdański
1:4
MKS Gryf Tczew
Pomorze Akademia Sportowa
1:2
Rodło Kwidzyn 2009
Gedania Gdańsk
1:2
Arka Gdynia SI
MKS Debrzno
1:2
Jantar Ustka
UKS Jedynka Reda
2:0
Pogoń Lębork
Lechia Gdańsk
4:1
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Jaguar II Gdańsk
4:1
Chojniczanka Chojnice 2005
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Kwidzyn 2009
0:3
Lechia Gdańsk
Beniaminek 03 Starogard Gdański
2:1
KP II Starogard Gdański
Pogoń Lębork
2:1
MKS Debrzno
Jantar Ustka
4:0
Pomorze Akademia Sportowa
MKS Gryf Tczew
1:0
Jaguar II Gdańsk
Chojniczanka Chojnice 2005
1:3
Gedania Gdańsk
UKS Jedynka Reda
0:2
Arka Gdynia SI
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Kwidzyn 2009
4:0
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Pomorze Akademia Sportowa
2:1
Pogoń Lębork
Gedania Gdańsk
5:3
MKS Gryf Tczew
MKS Debrzno
0:2
Arka Gdynia SI
Jaguar II Gdańsk
6:2
KP II Starogard Gdański
Lechia Gdańsk
0:2
Jantar Ustka
UKS Jedynka Reda
3:2
Chojniczanka Chojnice 2005
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KP II Starogard Gdański
1:2
Gedania Gdańsk
Beniaminek 03 Starogard Gdański
0:9
Jaguar II Gdańsk
Pogoń Lębork
2:0
Lechia Gdańsk
Jantar Ustka
2:0
Rodło Kwidzyn 2009
Arka Gdynia SI
2:0
Pomorze Akademia Sportowa
Chojniczanka Chojnice 2005
10:3
MKS Debrzno
MKS Gryf Tczew
0:2
UKS Jedynka Reda
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Kwidzyn 2009
1:0
Pogoń Lębork
Jantar Ustka
5:0
Beniaminek 03 Starogard Gdański
UKS Jedynka Reda
6:0
KP II Starogard Gdański
Pomorze Akademia Sportowa
3:5
Chojniczanka Chojnice 2005
Lechia Gdańsk
1:2
Arka Gdynia SI
Gedania Gdańsk
3:1
Jaguar II Gdańsk
MKS Debrzno
3:5
MKS Gryf Tczew
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
KP II Starogard Gdański
6:1
MKS Debrzno
Beniaminek 03 Starogard Gdański
1:0
Gedania Gdańsk
Pogoń Lębork
0:1
Jantar Ustka
MKS Gryf Tczew
7:1
Pomorze Akademia Sportowa
Arka Gdynia SI
0:2
Rodło Kwidzyn 2009
Chojniczanka Chojnice 2005
0:3
Lechia Gdańsk
Jaguar II Gdańsk
- : -
UKS Jedynka Reda
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Kwidzyn 2009
1:1
Chojniczanka Chojnice 2005
Pomorze Akademia Sportowa
1:2
KP II Starogard Gdański
Pogoń Lębork
3:0
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Lechia Gdańsk
4:5
MKS Gryf Tczew
Jantar Ustka
3:1
Arka Gdynia SI
MKS Debrzno
0:7
Jaguar II Gdańsk
UKS Jedynka Reda
1:0
Gedania Gdańsk
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek 03 Starogard Gdański
0:5
UKS Jedynka Reda
Jaguar II Gdańsk
8:1
Pomorze Akademia Sportowa
MKS Gryf Tczew
1:2
Rodło Kwidzyn 2009
Arka Gdynia SI
0:1
Pogoń Lębork
KP II Starogard Gdański
4:2
Lechia Gdańsk
Chojniczanka Chojnice 2005
0:1
Jantar Ustka
Gedania Gdańsk
8:1
MKS Debrzno
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorze Akademia Sportowa
1:4
Gedania Gdańsk
Lechia Gdańsk
2:1
Jaguar II Gdańsk
Jantar Ustka
2:1
MKS Gryf Tczew
Arka Gdynia SI
5:0
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Rodło Kwidzyn 2009
4:1
KP II Starogard Gdański
Pogoń Lębork
0:1
Chojniczanka Chojnice 2005
MKS Debrzno
5:9
UKS Jedynka Reda
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Chojniczanka Chojnice 2005
3:0
Arka Gdynia SI
Beniaminek 03 Starogard Gdański
1:4
MKS Debrzno
MKS Gryf Tczew
4:1
Pogoń Lębork
Jaguar II Gdańsk
1:1
Rodło Kwidzyn 2009
UKS Jedynka Reda
6:0
Pomorze Akademia Sportowa
KP II Starogard Gdański
0:1
Jantar Ustka
Gedania Gdańsk
1:4
Lechia Gdańsk
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Kwidzyn 2009
0:0
Gedania Gdańsk
Pomorze Akademia Sportowa
5:1
MKS Debrzno
Pogoń Lębork
4:1
KP II Starogard Gdański
Lechia Gdańsk
2:3
UKS Jedynka Reda
Jantar Ustka
0:1
Jaguar II Gdańsk
Arka Gdynia SI
1:0
MKS Gryf Tczew
Chojniczanka Chojnice 2005
8:1
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
KP II Starogard Gdański
5:4
Arka Gdynia SI
Beniaminek 03 Starogard Gdański
1:4
Pomorze Akademia Sportowa
MKS Gryf Tczew
3:4
Chojniczanka Chojnice 2005
MKS Debrzno
2:1
Lechia Gdańsk
Jaguar II Gdańsk
1:0
Pogoń Lębork
UKS Jedynka Reda
0:0
Rodło Kwidzyn 2009
Gedania Gdańsk
- : -
Jantar Ustka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości