zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
SL SALOS Szczecin
3:1
Arkonia Szczecin
Akademia Sportu Zryw Kretomino
0:2
Gwardia Koszalin
Ina Goleniów
1:1
KS FASE Szczecin
Świt Skolwin
2:6
Stal Szczecin
Flota Świnoujście
1:2
AP Kotwica Kołobrzeg
Chemik II Police
3:6
Błękitni Stargard
MKP Szczecinek
0:1
Bałtyk Koszalin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
3:0
Ina Goleniów
Świt Skolwin
3:10
Chemik II Police
Gwardia Koszalin
3:1
MKP Szczecinek
Stal Szczecin
0:2
KS FASE Szczecin
Błękitni Stargard
1:1
SL SALOS Szczecin
Arkonia Szczecin
3:1
Flota Świnoujście
AP Kotwica Kołobrzeg
5:1
Akademia Sportu Zryw Kretomino
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
SL SALOS Szczecin
6:3
Świt Skolwin
Akademia Sportu Zryw Kretomino
0:1
Arkonia Szczecin
Ina Goleniów
0:8
Gwardia Koszalin
Flota Świnoujście
0:2
Błękitni Stargard
KS FASE Szczecin
1:5
Bałtyk Koszalin
Chemik II Police
4:2
Stal Szczecin
MKP Szczecinek
2:1
AP Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Skolwin
5:1
Flota Świnoujście
Gwardia Koszalin
4:1
KS FASE Szczecin
Stal Szczecin
0:3
Bałtyk Koszalin
Chemik II Police
6:3
SL SALOS Szczecin
Błękitni Stargard
6:0
Akademia Sportu Zryw Kretomino
Arkonia Szczecin
2:3
MKP Szczecinek
AP Kotwica Kołobrzeg
1:4
Ina Goleniów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
1:0
Gwardia Koszalin
SL SALOS Szczecin
1:1
Stal Szczecin
Akademia Sportu Zryw Kretomino
0:2
Świt Skolwin
Ina Goleniów
2:3
Arkonia Szczecin
Flota Świnoujście
0:3
Chemik II Police
KS FASE Szczecin
3:1
AP Kotwica Kołobrzeg
MKP Szczecinek
1:3
Błękitni Stargard
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
SL SALOS Szczecin
4:1
Flota Świnoujście
Świt Skolwin
4:3
MKP Szczecinek
Stal Szczecin
4:0
Gwardia Koszalin
Chemik II Police
2:2
Akademia Sportu Zryw Kretomino
Błękitni Stargard
4:1
Ina Goleniów
Arkonia Szczecin
1:2
KS FASE Szczecin
AP Kotwica Kołobrzeg
2:0
Bałtyk Koszalin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
4:0
Arkonia Szczecin
Akademia Sportu Zryw Kretomino
2:4
SL SALOS Szczecin
Ina Goleniów
1:5
Świt Skolwin
Gwardia Koszalin
0:1
AP Kotwica Kołobrzeg
Flota Świnoujście
1:6
Stal Szczecin
KS FASE Szczecin
- : -
Błękitni Stargard
MKP Szczecinek
2:0
Chemik II Police
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
SL SALOS Szczecin
1:3
MKP Szczecinek
Świt Skolwin
2:2
KS FASE Szczecin
Stal Szczecin
1:1
AP Kotwica Kołobrzeg
Flota Świnoujście
0:1
Akademia Sportu Zryw Kretomino
Chemik II Police
5:0
Ina Goleniów
Błękitni Stargard
3:0
Bałtyk Koszalin
Arkonia Szczecin
0:5
Gwardia Koszalin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
5:1
Świt Skolwin
Akademia Sportu Zryw Kretomino
1:3
Stal Szczecin
Ina Goleniów
3:0
SL SALOS Szczecin
Gwardia Koszalin
0:2
Błękitni Stargard
KS FASE Szczecin
0:5
Chemik II Police
AP Kotwica Kołobrzeg
4:0
Arkonia Szczecin
MKP Szczecinek
7:0
Flota Świnoujście
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
SL SALOS Szczecin
3:3
KS FASE Szczecin
Akademia Sportu Zryw Kretomino
0:1
MKP Szczecinek
Świt Skolwin
- : -
Gwardia Koszalin
Stal Szczecin
2:2
Arkonia Szczecin
Flota Świnoujście
0:3
Ina Goleniów
Chemik II Police
0:2
Bałtyk Koszalin
Błękitni Stargard
1:1
AP Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
0:2
SL SALOS Szczecin
Ina Goleniów
5:1
Akademia Sportu Zryw Kretomino
Gwardia Koszalin
3:2
Chemik II Police
KS FASE Szczecin
3:1
Flota Świnoujście
Arkonia Szczecin
0:6
Błękitni Stargard
AP Kotwica Kołobrzeg
4:4
Świt Skolwin
MKP Szczecinek
1:1
Stal Szczecin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
SL SALOS Szczecin
0:2
Gwardia Koszalin
Świt Skolwin
3:2
Arkonia Szczecin
Stal Szczecin
5:1
Błękitni Stargard
Flota Świnoujście
0:8
Bałtyk Koszalin
Chemik II Police
4:1
AP Kotwica Kołobrzeg
MKP Szczecinek
1:0
Ina Goleniów
Akademia Sportu Zryw Kretomino
1:2
KS FASE Szczecin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
6:0
Akademia Sportu Zryw Kretomino
Ina Goleniów
2:3
Stal Szczecin
Gwardia Koszalin
6:0
Flota Świnoujście
KS FASE Szczecin
5:0
MKP Szczecinek
Błękitni Stargard
3:4
Świt Skolwin
Arkonia Szczecin
1:1
Chemik II Police
AP Kotwica Kołobrzeg
2:3
SL SALOS Szczecin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
4:0
MKP Szczecinek
Gwardia Koszalin
- : -
Akademia Sportu Zryw Kretomino
Błękitni Stargard
1:2
Chemik II Police
Arkonia Szczecin
0:3
SL SALOS Szczecin
AP Kotwica Kołobrzeg
2:2
Flota Świnoujście
Stal Szczecin
3:2
Świt Skolwin
KS FASE Szczecin
2:1
Ina Goleniów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS FASE Szczecin
0:2
Stal Szczecin
Akademia Sportu Zryw Kretomino
1:2
AP Kotwica Kołobrzeg
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości