Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Władysławowo
Pauza
Cisowa Gdynia
0:13
Arka II Gdynia 1929
Wicher Wierzchucino
4:3
LZS Bojano
GKS Linia
7:3
Zatoka 95 Puck
GOSRiT Luzino
8:2
Sztorm KOSAKOWO
Gryf Wejherowo
5:0
Lider Dębogórze
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Wejherowo
Pauza
Arka II Gdynia 1929
3:2
Lider Dębogórze
Cisowa Gdynia
0:9
GOSRiT Luzino
Zatoka 95 Puck
3:5
Wicher Wierzchucino
Sztorm KOSAKOWO
0:5
GKS Linia
LZS Bojano
7:1
MKS Władysławowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Dębogórze
Pauza
GOSRiT Luzino
4:2
Arka II Gdynia 1929
GKS Linia
7:3
Cisowa Gdynia
MKS Władysławowo
5:3
Zatoka 95 Puck
Wicher Wierzchucino
10:0
Sztorm KOSAKOWO
Gryf Wejherowo
6:1
LZS Bojano
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka II Gdynia 1929
Pauza
Zatoka 95 Puck
0:13
Gryf Wejherowo
Cisowa Gdynia
1:12
Wicher Wierzchucino
LZS Bojano
10:1
Lider Dębogórze
Sztorm KOSAKOWO
2:4
MKS Władysławowo
GOSRiT Luzino
4:1
GKS Linia
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Bojano
Pauza
Gryf Wejherowo
6:0
Sztorm KOSAKOWO
Wicher Wierzchucino
1:3
GOSRiT Luzino
Lider Dębogórze
9:2
Zatoka 95 Puck
GKS Linia
2:8
Arka II Gdynia 1929
MKS Władysławowo
3:0
Cisowa Gdynia
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zatoka 95 Puck
Pauza
GOSRiT Luzino
7:1
MKS Władysławowo
GKS Linia
3:3
Wicher Wierzchucino
Arka II Gdynia 1929
6:2
LZS Bojano
Cisowa Gdynia
1:2
Gryf Wejherowo
Sztorm KOSAKOWO
1:5
Lider Dębogórze
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sztorm KOSAKOWO
Pauza
Wicher Wierzchucino
2:4
Arka II Gdynia 1929
MKS Władysławowo
4:2
GKS Linia
LZS Bojano
6:0
Zatoka 95 Puck
Lider Dębogórze
8:2
Cisowa Gdynia
Gryf Wejherowo
1:0
GOSRiT Luzino
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisowa Gdynia
Pauza
Wicher Wierzchucino
5:2
MKS Władysławowo
Arka II Gdynia 1929
6:0
Zatoka 95 Puck
GKS Linia
0:6
Gryf Wejherowo
Sztorm KOSAKOWO
1:3
LZS Bojano
GOSRiT Luzino
2:2
Lider Dębogórze
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSRiT Luzino
Pauza
Lider Dębogórze
2:1
GKS Linia
LZS Bojano
4:1
Cisowa Gdynia
MKS Władysławowo
0:4
Arka II Gdynia 1929
Zatoka 95 Puck
5:2
Sztorm KOSAKOWO
Gryf Wejherowo
4:0
Wicher Wierzchucino
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Linia
Pauza
Wicher Wierzchucino
3:3
Lider Dębogórze
Arka II Gdynia 1929
24:0
Sztorm KOSAKOWO
GOSRiT Luzino
2:1
LZS Bojano
MKS Władysławowo
1:4
Gryf Wejherowo
Cisowa Gdynia
3:3
Zatoka 95 Puck
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Wierzchucino
Pauza
LZS Bojano
2:4
GKS Linia
Gryf Wejherowo
1:3
Arka II Gdynia 1929
Sztorm KOSAKOWO
0:4
Cisowa Gdynia
Lider Dębogórze
4:0
MKS Władysławowo
Zatoka 95 Puck
3:9
GOSRiT Luzino
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Władysławowo
Pauza
Arka II Gdynia 1929
3:0*
Cisowa Gdynia
Zatoka 95 Puck
1:1
GKS Linia
Sztorm KOSAKOWO
0:11
GOSRiT Luzino
LZS Bojano
4:0
Wicher Wierzchucino
Lider Dębogórze
3:4
Gryf Wejherowo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Wejherowo
Pauza
GOSRiT Luzino
3:0*
Cisowa Gdynia
Wicher Wierzchucino
6:4
Zatoka 95 Puck
GKS Linia
6:2
Sztorm KOSAKOWO
MKS Władysławowo
1:3
LZS Bojano
Lider Dębogórze
1:3
Arka II Gdynia 1929
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Lider Dębogórze
Cisowa Gdynia
0:3*
GKS Linia
Sztorm KOSAKOWO
3:9
Wicher Wierzchucino
Arka II Gdynia 1929
3:0
GOSRiT Luzino
LZS Bojano
1:1
Gryf Wejherowo
Zatoka 95 Puck
3:3
MKS Władysławowo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka II Gdynia 1929
Pauza
Wicher Wierzchucino
3:0*
Cisowa Gdynia
Gryf Wejherowo
7:0
Zatoka 95 Puck
MKS Władysławowo
6:1
Sztorm KOSAKOWO
Lider Dębogórze
1:7
LZS Bojano
GKS Linia
1:4
GOSRiT Luzino
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Bojano
Pauza
Cisowa Gdynia
0:3*
MKS Władysławowo
Sztorm KOSAKOWO
0:10
Gryf Wejherowo
Arka II Gdynia 1929
5:0
GKS Linia
Zatoka 95 Puck
2:7
Lider Dębogórze
GOSRiT Luzino
5:1
Wicher Wierzchucino
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Zatoka 95 Puck
Pauza
Gryf Wejherowo
3:0*
Cisowa Gdynia
Wicher Wierzchucino
5:0
GKS Linia
LZS Bojano
2:13
Arka II Gdynia 1929
MKS Władysławowo
1:4
GOSRiT Luzino
Lider Dębogórze
10:2
Sztorm KOSAKOWO
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sztorm KOSAKOWO
Pauza
Cisowa Gdynia
0:3
Lider Dębogórze
GKS Linia
5:2
MKS Władysławowo
Arka II Gdynia 1929
8:1
Wicher Wierzchucino
Zatoka 95 Puck
1:11
LZS Bojano
GOSRiT Luzino
2:3
Gryf Wejherowo
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisowa Gdynia
Pauza
LZS Bojano
18:0
Sztorm KOSAKOWO
Lider Dębogórze
5:1
GOSRiT Luzino
MKS Władysławowo
4:1
Wicher Wierzchucino
Zatoka 95 Puck
0:12
Arka II Gdynia 1929
Gryf Wejherowo
4:0
GKS Linia
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSRiT Luzino
Pauza
Cisowa Gdynia
0:3*
LZS Bojano
Wicher Wierzchucino
2:4
Gryf Wejherowo
GKS Linia
2:4
Lider Dębogórze
Arka II Gdynia 1929
11:1
MKS Władysławowo
Sztorm KOSAKOWO
- : -
Zatoka 95 Puck
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Linia
Pauza
Zatoka 95 Puck
3:0*
Cisowa Gdynia
Sztorm KOSAKOWO
0:3*
Arka II Gdynia 1929
Gryf Wejherowo
5:1
MKS Władysławowo
LZS Bojano
4:2
GOSRiT Luzino
Lider Dębogórze
8:0
Wicher Wierzchucino
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Wierzchucino
Pauza
Cisowa Gdynia
- : -
Sztorm KOSAKOWO
Arka II Gdynia 1929
2:1
Gryf Wejherowo
GKS Linia
5:4
LZS Bojano
MKS Władysławowo
1:4
Lider Dębogórze
GOSRiT Luzino
8:2
Zatoka 95 Puck
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości