zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
3:2
Drutex-Bytovia II Bytów
Arka II Gdynia 1929
0:3
Pogoń Lębork
Grom Nowy Staw
0:1
Stolem Gniewino
Gryf Słupsk
1:0
Wikęd/ GOSRiT Luzino
GKS Kolbudy
0:0
Orkan Rumia
MKS Start Miastko
4:4
Anioły Garczegorze
Jaguar Gdańsk
8:1
Sokół Wyczechy
Radunia Stężyca
3:1
Kaszubia Kościerzyna
Powiśle Dzierzgoń
1:4
Gedania Gdańsk
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Drutex-Bytovia II Bytów
0:1
Pogoń Lębork
Cartusia Kartuzy
0:3
Radunia Stężyca
Gedania Gdańsk
2:4
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Sokół Wyczechy
0:1
Powiśle Dzierzgoń
Kaszubia Kościerzyna
2:0
GKS Kolbudy
Orkan Rumia
4:0
Jaguar Gdańsk
Anioły Garczegorze
1:1
Arka II Gdynia 1929
Stolem Gniewino
4:0
MKS Start Miastko
Gryf Słupsk
5:4
Grom Nowy Staw
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka II Gdynia 1929
4:4
Stolem Gniewino
Grom Nowy Staw
6:3
Gedania Gdańsk
Powiśle Dzierzgoń
0:2
Orkan Rumia
Radunia Stężyca
2:0
Drutex-Bytovia II Bytów
Wikęd/ GOSRiT Luzino
6:2
Sokół Wyczechy
GKS Kolbudy
2:2
Cartusia Kartuzy
Pogoń Lębork
2:1
Anioły Garczegorze
Jaguar Gdańsk
2:0
Kaszubia Kościerzyna
MKS Start Miastko
4:3
Gryf Słupsk
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
2:4
Jaguar Gdańsk
Gedania Gdańsk
3:0
MKS Start Miastko
Sokół Wyczechy
0:5
Grom Nowy Staw
Stolem Gniewino
1:1
Pogoń Lębork
Kaszubia Kościerzyna
0:1
Powiśle Dzierzgoń
Orkan Rumia
1:4
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Gryf Słupsk
1:0
Arka II Gdynia 1929
Radunia Stężyca
3:4
GKS Kolbudy
Drutex-Bytovia II Bytów
0:0
Anioły Garczegorze
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Start Miastko
8:1
Sokół Wyczechy
Wikęd/ GOSRiT Luzino
1:0
Kaszubia Kościerzyna
Grom Nowy Staw
3:2
Orkan Rumia
Powiśle Dzierzgoń
4:1
Cartusia Kartuzy
Anioły Garczegorze
1:3
Stolem Gniewino
GKS Kolbudy
0:0
Drutex-Bytovia II Bytów
Jaguar Gdańsk
0:2
Radunia Stężyca
Arka II Gdynia 1929
2:1
Gedania Gdańsk
Pogoń Lębork
1:0
Gryf Słupsk
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
1:2
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Gedania Gdańsk
1:2
Pogoń Lębork
Orkan Rumia
3:3
MKS Start Miastko
Radunia Stężyca
2:1
Powiśle Dzierzgoń
Kaszubia Kościerzyna
1:2
Grom Nowy Staw
Sokół Wyczechy
0:2
Arka II Gdynia 1929
GKS Kolbudy
0:0
Jaguar Gdańsk
Gryf Słupsk
3:0
Anioły Garczegorze
Drutex-Bytovia II Bytów
1:2
Stolem Gniewino
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Stolem Gniewino
2:2
Gryf Słupsk
Grom Nowy Staw
4:2
Cartusia Kartuzy
Wikęd/ GOSRiT Luzino
1:3
Radunia Stężyca
Powiśle Dzierzgoń
1:1
GKS Kolbudy
Jaguar Gdańsk
4:3
Drutex-Bytovia II Bytów
MKS Start Miastko
0:6
Kaszubia Kościerzyna
Arka II Gdynia 1929
2:1
Orkan Rumia
Anioły Garczegorze
2:1
Gedania Gdańsk
Pogoń Lębork
2:1
Sokół Wyczechy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
4:3
MKS Start Miastko
Radunia Stężyca
4:5
Grom Nowy Staw
Gedania Gdańsk
1:2
Stolem Gniewino
Kaszubia Kościerzyna
4:3
Arka II Gdynia 1929
Sokół Wyczechy
1:6
Anioły Garczegorze
GKS Kolbudy
2:1
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Drutex-Bytovia II Bytów
2:0
Gryf Słupsk
Orkan Rumia
0:1
Pogoń Lębork
Jaguar Gdańsk
2:0
Powiśle Dzierzgoń
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Nowy Staw
3:1
GKS Kolbudy
Arka II Gdynia 1929
0:2
Cartusia Kartuzy
Wikęd/ GOSRiT Luzino
2:1
Jaguar Gdańsk
Gryf Słupsk
3:0
Gedania Gdańsk
Anioły Garczegorze
1:3
Orkan Rumia
Pogoń Lębork
2:2
Kaszubia Kościerzyna
Stolem Gniewino
7:2
Sokół Wyczechy
MKS Start Miastko
0:4
Radunia Stężyca
Powiśle Dzierzgoń
3:0
Drutex-Bytovia II Bytów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Kolbudy
4:0
MKS Start Miastko
Powiśle Dzierzgoń
1:1
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Jaguar Gdańsk
1:3
Grom Nowy Staw
Cartusia Kartuzy
1:1
Pogoń Lębork
Radunia Stężyca
2:0
Arka II Gdynia 1929
Kaszubia Kościerzyna
2:2
Anioły Garczegorze
Sokół Wyczechy
0:6
Gryf Słupsk
Orkan Rumia
1:2
Stolem Gniewino
Drutex-Bytovia II Bytów
1:1
Gedania Gdańsk
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Nowy Staw
4:0
Powiśle Dzierzgoń
Gedania Gdańsk
8:2
Sokół Wyczechy
Arka II Gdynia 1929
2:1
GKS Kolbudy
Wikęd/ GOSRiT Luzino
2:1
Drutex-Bytovia II Bytów
Gryf Słupsk
5:0
Orkan Rumia
Anioły Garczegorze
2:1
Cartusia Kartuzy
Pogoń Lębork
0:1
Radunia Stężyca
Stolem Gniewino
0:1
Kaszubia Kościerzyna
MKS Start Miastko
0:2
Jaguar Gdańsk
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
0:3
Stolem Gniewino
Radunia Stężyca
3:2
Anioły Garczegorze
Kaszubia Kościerzyna
3:3
Gryf Słupsk
Wikęd/ GOSRiT Luzino
0:4
Grom Nowy Staw
GKS Kolbudy
0:0
Pogoń Lębork
Drutex-Bytovia II Bytów
2:1
Sokół Wyczechy
Orkan Rumia
1:1
Gedania Gdańsk
Jaguar Gdańsk
2:1
Arka II Gdynia 1929
Powiśle Dzierzgoń
2:2
MKS Start Miastko
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Nowy Staw
1:1
Drutex-Bytovia II Bytów
Gedania Gdańsk
1:2
Kaszubia Kościerzyna
Arka II Gdynia 1929
5:2
Powiśle Dzierzgoń
Sokół Wyczechy
3:2
Orkan Rumia
Gryf Słupsk
3:0
Cartusia Kartuzy
Anioły Garczegorze
3:1
GKS Kolbudy
Pogoń Lębork
3:1
Jaguar Gdańsk
Stolem Gniewino
2:3
Radunia Stężyca
MKS Start Miastko
4:1
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
2:2
Gedania Gdańsk
Radunia Stężyca
0:0
Gryf Słupsk
Kaszubia Kościerzyna
3:0
Sokół Wyczechy
Wikęd/ GOSRiT Luzino
2:0
Arka II Gdynia 1929
GKS Kolbudy
2:2
Stolem Gniewino
Drutex-Bytovia II Bytów
1:0
Orkan Rumia
Powiśle Dzierzgoń
0:3
Pogoń Lębork
Jaguar Gdańsk
0:3
Anioły Garczegorze
Grom Nowy Staw
3:0
MKS Start Miastko
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Gedania Gdańsk
1:8
Radunia Stężyca
Arka II Gdynia 1929
0:2
Grom Nowy Staw
Sokół Wyczechy
0:7
Cartusia Kartuzy
Gryf Słupsk
2:0
GKS Kolbudy
Anioły Garczegorze
5:0
Powiśle Dzierzgoń
Pogoń Lębork
0:4
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Orkan Rumia
2:3
Kaszubia Kościerzyna
Stolem Gniewino
1:1
Jaguar Gdańsk
MKS Start Miastko
0:0
Drutex-Bytovia II Bytów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
1:2
Orkan Rumia
Grom Nowy Staw
4:0
Pogoń Lębork
GKS Kolbudy
3:0
Gedania Gdańsk
Powiśle Dzierzgoń
1:1
Stolem Gniewino
Jaguar Gdańsk
4:4
Gryf Słupsk
Wikęd/ GOSRiT Luzino
0:0
Anioły Garczegorze
Drutex-Bytovia II Bytów
0:1
Kaszubia Kościerzyna
MKS Start Miastko
1:1
Arka II Gdynia 1929
Radunia Stężyca
12:0
Sokół Wyczechy
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Anioły Garczegorze
3:2
Grom Nowy Staw
Arka II Gdynia 1929
2:2
Drutex-Bytovia II Bytów
Orkan Rumia
0:3
Radunia Stężyca
Gedania Gdańsk
1:0
Jaguar Gdańsk
Kaszubia Kościerzyna
0:0
Cartusia Kartuzy
Sokół Wyczechy
0:6
GKS Kolbudy
Gryf Słupsk
2:0
Powiśle Dzierzgoń
Pogoń Lębork
3:1
MKS Start Miastko
Stolem Gniewino
2:0
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Gedania Gdańsk
2:1
Powiśle Dzierzgoń
Wikęd/ GOSRiT Luzino
1:1
Gryf Słupsk
Pogoń Lębork
1:0
Arka II Gdynia 1929
Drutex-Bytovia II Bytów
0:1
Cartusia Kartuzy
Orkan Rumia
2:1
GKS Kolbudy
Anioły Garczegorze
2:2
MKS Start Miastko
Sokół Wyczechy
2:4
Jaguar Gdańsk
Stolem Gniewino
3:5
Grom Nowy Staw
Kaszubia Kościerzyna
0:2
Radunia Stężyca
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Nowy Staw
0:1
Gryf Słupsk
Jaguar Gdańsk
4:0
Orkan Rumia
Pogoń Lębork
0:1
Drutex-Bytovia II Bytów
Arka II Gdynia 1929
1:1
Anioły Garczegorze
GKS Kolbudy
2:1
Kaszubia Kościerzyna
Radunia Stężyca
2:0
Cartusia Kartuzy
MKS Start Miastko
4:4
Stolem Gniewino
Powiśle Dzierzgoń
3:0
Sokół Wyczechy
Wikęd/ GOSRiT Luzino
0:3
Gedania Gdańsk
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Gedania Gdańsk
3:6
Grom Nowy Staw
Cartusia Kartuzy
3:3
GKS Kolbudy
Stolem Gniewino
1:2
Arka II Gdynia 1929
Wikęd/ GOSRiT Luzino
3:0
Sokół Wyczechy
Gryf Słupsk
0:1
MKS Start Miastko
Orkan Rumia
5:2
Powiśle Dzierzgoń
Drutex-Bytovia II Bytów
0:6
Radunia Stężyca
Anioły Garczegorze
3:0
Pogoń Lębork
Kaszubia Kościerzyna
2:0
Jaguar Gdańsk
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka II Gdynia 1929
1:2
Gryf Słupsk
Pogoń Lębork
1:4
Stolem Gniewino
Jaguar Gdańsk
2:2
Cartusia Kartuzy
Wikęd/ GOSRiT Luzino
1:1
Orkan Rumia
GKS Kolbudy
0:3
Radunia Stężyca
Grom Nowy Staw
4:1
Sokół Wyczechy
Anioły Garczegorze
1:0
Drutex-Bytovia II Bytów
Powiśle Dzierzgoń
1:1
Kaszubia Kościerzyna
MKS Start Miastko
1:4
Gedania Gdańsk
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia Stężyca
5:0
Jaguar Gdańsk
Cartusia Kartuzy
0:4
Powiśle Dzierzgoń
Gedania Gdańsk
0:5
Arka II Gdynia 1929
Kaszubia Kościerzyna
1:1
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Sokół Wyczechy
0:2
MKS Start Miastko
Gryf Słupsk
3:1
Pogoń Lębork
Orkan Rumia
0:2
Grom Nowy Staw
Stolem Gniewino
0:3*
Anioły Garczegorze
Drutex-Bytovia II Bytów
2:0
GKS Kolbudy
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Stolem Gniewino
0:2
Drutex-Bytovia II Bytów
Grom Nowy Staw
4:0
Kaszubia Kościerzyna
Jaguar Gdańsk
1:1
GKS Kolbudy
Wikęd/ GOSRiT Luzino
1:0
Cartusia Kartuzy
Powiśle Dzierzgoń
0:3
Radunia Stężyca
Pogoń Lębork
2:2
Gedania Gdańsk
MKS Start Miastko
2:1
Orkan Rumia
Arka II Gdynia 1929
5:1
Sokół Wyczechy
Anioły Garczegorze
3:2
Gryf Słupsk
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Gedania Gdańsk
4:0
Anioły Garczegorze
Cartusia Kartuzy
2:7
Grom Nowy Staw
Kaszubia Kościerzyna
2:0
MKS Start Miastko
Sokół Wyczechy
1:3
Pogoń Lębork
GKS Kolbudy
1:1
Powiśle Dzierzgoń
Orkan Rumia
1:1
Arka II Gdynia 1929
Drutex-Bytovia II Bytów
3:1
Jaguar Gdańsk
Radunia Stężyca
5:0
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Gryf Słupsk
4:3
Stolem Gniewino
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka II Gdynia 1929
3:2
Kaszubia Kościerzyna
Stolem Gniewino
3:2
Gedania Gdańsk
Grom Nowy Staw
0:1
Radunia Stężyca
Gryf Słupsk
4:0
Drutex-Bytovia II Bytów
Wikęd/ GOSRiT Luzino
3:1
GKS Kolbudy
Powiśle Dzierzgoń
3:1
Jaguar Gdańsk
Pogoń Lębork
3:2
Orkan Rumia
MKS Start Miastko
2:1
Cartusia Kartuzy
Anioły Garczegorze
7:2
Sokół Wyczechy
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Gedania Gdańsk
1:2
Gryf Słupsk
Kaszubia Kościerzyna
3:2
Pogoń Lębork
Cartusia Kartuzy
3:3
Arka II Gdynia 1929
Sokół Wyczechy
0:5
Stolem Gniewino
GKS Kolbudy
0:2
Grom Nowy Staw
Orkan Rumia
2:1
Anioły Garczegorze
Jaguar Gdańsk
3:0
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Drutex-Bytovia II Bytów
1:1
Powiśle Dzierzgoń
Radunia Stężyca
4:0
MKS Start Miastko
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Gedania Gdańsk
1:1
Drutex-Bytovia II Bytów
Stolem Gniewino
3:1
Orkan Rumia
MKS Start Miastko
3:2
GKS Kolbudy
Grom Nowy Staw
1:1
Jaguar Gdańsk
Pogoń Lębork
0:1
Cartusia Kartuzy
Wikęd/ GOSRiT Luzino
0:2
Powiśle Dzierzgoń
Anioły Garczegorze
2:2
Kaszubia Kościerzyna
Arka II Gdynia 1929
0:1
Radunia Stężyca
Gryf Słupsk
7:1
Sokół Wyczechy
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
4:3
Anioły Garczegorze
Kaszubia Kościerzyna
1:1
Stolem Gniewino
Sokół Wyczechy
0:10
Gedania Gdańsk
GKS Kolbudy
2:1
Arka II Gdynia 1929
Powiśle Dzierzgoń
2:0
Grom Nowy Staw
Jaguar Gdańsk
1:1
MKS Start Miastko
Orkan Rumia
1:0
Gryf Słupsk
Radunia Stężyca
6:0
Pogoń Lębork
Drutex-Bytovia II Bytów
4:0
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Anioły Garczegorze
0:1
Radunia Stężyca
Grom Nowy Staw
3:0
Wikęd/ GOSRiT Luzino
MKS Start Miastko
1:3
Powiśle Dzierzgoń
Sokół Wyczechy
0:3
Drutex-Bytovia II Bytów
Stolem Gniewino
2:0
Cartusia Kartuzy
Pogoń Lębork
2:5
GKS Kolbudy
Gedania Gdańsk
2:2
Orkan Rumia
Arka II Gdynia 1929
4:3
Jaguar Gdańsk
Gryf Słupsk
3:1
Kaszubia Kościerzyna
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Wikęd/ GOSRiT Luzino
0:0
MKS Start Miastko
Kaszubia Kościerzyna
2:0
Gedania Gdańsk
Powiśle Dzierzgoń
1:3
Arka II Gdynia 1929
Drutex-Bytovia II Bytów
4:2
Grom Nowy Staw
Orkan Rumia
3:1
Sokół Wyczechy
Cartusia Kartuzy
1:1
Gryf Słupsk
Radunia Stężyca
5:0
Stolem Gniewino
Jaguar Gdańsk
3:1
Pogoń Lębork
GKS Kolbudy
1:1
Anioły Garczegorze
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wyczechy
2:8
Kaszubia Kościerzyna
Gedania Gdańsk
3:1
Cartusia Kartuzy
Gryf Słupsk
1:4
Radunia Stężyca
Orkan Rumia
3:1
Drutex-Bytovia II Bytów
MKS Start Miastko
1:3
Grom Nowy Staw
Arka II Gdynia 1929
2:0
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Anioły Garczegorze
0:1
Jaguar Gdańsk
GKS Kolbudy
1:0
Stolem Gniewino
Pogoń Lębork
5:3
Powiśle Dzierzgoń
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
11:0
Sokół Wyczechy
Grom Nowy Staw
3:1
Arka II Gdynia 1929
Wikęd/ GOSRiT Luzino
2:0
Pogoń Lębork
Powiśle Dzierzgoń
1:2
Anioły Garczegorze
Jaguar Gdańsk
2:2
Stolem Gniewino
GKS Kolbudy
1:2
Gryf Słupsk
Drutex-Bytovia II Bytów
2:0
MKS Start Miastko
Radunia Stężyca
5:0
Gedania Gdańsk
Kaszubia Kościerzyna
3:1
Orkan Rumia
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Kaszubia Kościerzyna
4:1
Drutex-Bytovia II Bytów
Arka II Gdynia 1929
3:1
MKS Start Miastko
Gryf Słupsk
1:1
Jaguar Gdańsk
GKS Kolbudy
0:1
Gedania Gdańsk
Anioły Garczegorze
2:0
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Pogoń Lębork
0:4
Grom Nowy Staw
Orkan Rumia
5:2
Cartusia Kartuzy
Powiśle Dzierzgoń
2:0
Stolem Gniewino
Sokół Wyczechy
0:4
Radunia Stężyca
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaguar Gdańsk
1:0
Gedania Gdańsk
Cartusia Kartuzy
6:2
Kaszubia Kościerzyna
Radunia Stężyca
5:0
Orkan Rumia
Grom Nowy Staw
2:1
Anioły Garczegorze
Wikęd/ GOSRiT Luzino
2:1
Stolem Gniewino
GKS Kolbudy
7:0
Sokół Wyczechy
Drutex-Bytovia II Bytów
1:2
Arka II Gdynia 1929
MKS Start Miastko
3:0
Pogoń Lębork
Powiśle Dzierzgoń
2:4
Gryf Słupsk
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości