zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Ślęza Wrocław
Ślęza Wrocław 5 15 29 - 1 5 0 0
2
Kwasówka  Grodno (Białoruś)
Kwasówka  Grodno (Białoruś) 5 12 35 - 3 4 0 1
3
Drawa Drawsko Pomorskie
Drawa Drawsko Pomorskie 5 9 12 - 12 3 0 2
4
Błękitni Dobiegniew
Błękitni Dobiegniew 5 6 5 - 23 2 0 3
5
Farma Kalina II
Farma Kalina II 5 3 5 - 28 1 0 4
6
FM Vilnius II (Litwa)
FM Vilnius II (Litwa) 5 0 4 - 23 0 0 5
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
2:1
Drawa Drawsko Pomorskie
Błękitni Dobiegniew
2:1
FM Vilnius II (Litwa)
Farma Kalina II
0:7
Kwasówka  Grodno (Białoruś)
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
10:0
Farma Kalina II
FM Vilnius II (Litwa)
1:9
Kwasówka  Grodno (Białoruś)
Błękitni Dobiegniew
0:2
Drawa Drawsko Pomorskie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Kwasówka  Grodno (Białoruś)
8:0
Drawa Drawsko Pomorskie
Ślęza Wrocław
9:0
Błękitni Dobiegniew
FM Vilnius II (Litwa)
2:3
Farma Kalina II
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
6:0
FM Vilnius II (Litwa)
Drawa Drawsko Pomorskie
6:2
Farma Kalina II
Kwasówka  Grodno (Białoruś)
11:0
Błękitni Dobiegniew
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
2:0
Kwasówka  Grodno (Białoruś)
Farma Kalina II
0:3
Błękitni Dobiegniew
Drawa Drawsko Pomorskie
3:0
FM Vilnius II (Litwa)
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
FM Vilnius I (Litwa)
FM Vilnius I (Litwa) 5 15 34 - 0 5 0 0
2
Ślęza Ryba Taxi Wrocław
Ślęza Ryba Taxi Wrocław 5 12 21 - 6 4 0 1
3
MUKS Kolejarz Wolsztyn
MUKS Kolejarz Wolsztyn 5 9 14 - 18 3 0 2
4
FC Slutsk (Białoruś)
FC Slutsk (Białoruś) 5 6 22 - 19 2 0 3
5
Goal Academy Edynburg (Szkocja)
Goal Academy Edynburg (Szkocja) 5 3 7 - 29 1 0 4
6
Błękitni Dobiegniew II
Błękitni Dobiegniew II 5 0 5 - 31 0 0 5
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
FM Vilnius I (Litwa)
9:0
FC Slutsk (Białoruś)
MUKS Kolejarz Wolsztyn
5:3
Goal Academy Edynburg (Szkocja)
Błękitni Dobiegniew II
0:7
Ślęza Ryba Taxi Wrocław
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
FM Vilnius I (Litwa)
8:0
MUKS Kolejarz Wolsztyn
Ślęza Ryba Taxi Wrocław
8:0
Goal Academy Edynburg (Szkocja)
Błękitni Dobiegniew II
1:8
FC Slutsk (Białoruś)
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Ryba Taxi Wrocław
2:1
MUKS Kolejarz Wolsztyn
FM Vilnius I (Litwa)
9:0
Błękitni Dobiegniew II
Goal Academy Edynburg (Szkocja)
1:9
FC Slutsk (Białoruś)
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Goal Academy Edynburg (Szkocja)
3:2
Błękitni Dobiegniew II
FC Slutsk (Białoruś)
3:4
MUKS Kolejarz Wolsztyn
FM Vilnius I (Litwa)
3:0
Ślęza Ryba Taxi Wrocław
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
FM Vilnius I (Litwa)
5:0
Goal Academy Edynburg (Szkocja)
MUKS Kolejarz Wolsztyn
4:2
Błękitni Dobiegniew II
FC Slutsk (Białoruś)
2:4
Ślęza Ryba Taxi Wrocław
Grupa 3
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
MLUKS Dwójka Gubin
MLUKS Dwójka Gubin 5 15 53 - 5 5 0 0
2
MKS Łucznik Strzelce Kraj.
MKS Łucznik Strzelce Kraj. 5 12 32 - 11 4 0 1
3
FC Polesie Mozyr (Białoruś)
FC Polesie Mozyr (Białoruś) 5 7 24 - 14 2 1 2
4
FC Polonia Berlin (Niemcy)
FC Polonia Berlin (Niemcy) 5 6 10 - 34 2 0 3
5
MKS Drawa Drawsko Pomorskie I
MKS Drawa Drawsko Pomorskie I 5 3 6 - 33 1 0 4
6
Zorza Rolewice
Zorza Rolewice 5 1 7 - 35 0 1 4
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Polesie Mozyr (Białoruś)
6:0
MKS Drawa Drawsko Pomorskie I
Zorza Rolewice
0:19
MLUKS Dwójka Gubin
FC Polonia Berlin (Niemcy)
0:9
MKS Łucznik Strzelce Kraj.
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MLUKS Dwójka Gubin
9:0
MKS Łucznik Strzelce Kraj.
FC Polesie Mozyr (Białoruś)
12:1
FC Polonia Berlin (Niemcy)
Zorza Rolewice
2:4
MKS Drawa Drawsko Pomorskie I
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Polesie Mozyr (Białoruś)
2:2
Zorza Rolewice
MKS Łucznik Strzelce Kraj.
11:0
MKS Drawa Drawsko Pomorskie I
MLUKS Dwójka Gubin
9:2
FC Polonia Berlin (Niemcy)
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Polesie Mozyr (Białoruś)
3:6
MLUKS Dwójka Gubin
MKS Drawa Drawsko Pomorskie I
2:4
FC Polonia Berlin (Niemcy)
MKS Łucznik Strzelce Kraj.
7:1
Zorza Rolewice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Polesie Mozyr (Białoruś)
1:5
MKS Łucznik Strzelce Kraj.
FC Polonia Berlin (Niemcy)
3:2
Zorza Rolewice
MKS Drawa Drawsko Pomorskie I
0:10
MLUKS Dwójka Gubin
Grupa 4
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
UKS Olimpijczyk Kwakowo
UKS Olimpijczyk Kwakowo 6 18 45 - 1 6 0 0
2
Stilon Gorzów Wielkopolski
Stilon Gorzów Wielkopolski 6 12 28 - 12 4 0 2 2 3 6 - 4
3
Fortuna Wieleń
Fortuna Wieleń 6 12 21 - 14 4 0 2 2 3 4 - 5
4
Sprotavia Szprotawa
Sprotavia Szprotawa 6 12 15 - 13 4 0 2 2 3 4 - 5
5
UKS Hattrick Głuchołazy
UKS Hattrick Głuchołazy 6 4 15 - 27 1 1 4 1 1 1 - 1
6
Stilon Gorzów Wielkopolski
Stilon II Gorzów Wielkopolski 6 4 12 - 20 1 1 4 1 1 1 - 1
7
Farma Kalina
Farma Kalina 6 0 2 - 51 0 0 6
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Olimpijczyk Kwakowo
3:1
Stilon Gorzów Wielkopolski
Sprotavia Szprotawa
3:0
Stilon II Gorzów Wielkopolski
UKS Hattrick Głuchołazy
9:0
Farma Kalina
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Olimpijczyk Kwakowo
6:0
Fortuna Wieleń
Stilon II Gorzów Wielkopolski
0:5
Stilon Gorzów Wielkopolski
Sprotavia Szprotawa
6:0
Farma Kalina
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Wieleń
6:1
UKS Hattrick Głuchołazy
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Stilon II Gorzów Wielkopolski
1:3
Fortuna Wieleń
Stilon Gorzów Wielkopolski
8:1
Farma Kalina
Sprotavia Szprotawa
2:0
UKS Hattrick Głuchołazy
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Stilon II Gorzów Wielkopolski
0:8
UKS Olimpijczyk Kwakowo
Stilon Gorzów Wielkopolski
8:4
UKS Hattrick Głuchołazy
Farma Kalina
1:8
Fortuna Wieleń
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Olimpijczyk Kwakowo
8:0
Sprotavia Szprotawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Hattrick Głuchołazy
0:10
UKS Olimpijczyk Kwakowo
Stilon Gorzów Wielkopolski
2:3
Sprotavia Szprotawa
Farma Kalina
0:10
Stilon II Gorzów Wielkopolski
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Farma Kalina
0:10
UKS Olimpijczyk Kwakowo
Fortuna Wieleń
3:1
Sprotavia Szprotawa
Stilon II Gorzów Wielkopolski
1:1
UKS Hattrick Głuchołazy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Wieleń
1:4
Stilon Gorzów Wielkopolski

Faza Pucharowa

1/8 finałów
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
7:0
FC Slutsk (Białoruś)
Kwasówka  Grodno (Białoruś)
12:0
MUKS Kolejarz Wolsztyn
FM Vilnius I (Litwa)
4:1
Farma Kalina II
Ślęza Ryba Taxi Wrocław
0:2
Drawa Drawsko Pomorskie
MKS Łucznik Strzelce Kraj.
4:0
Fortuna Wieleń
MLUKS Dwójka Gubin
4:1
Sprotavia Szprotawa
Stilon Gorzów Wielkopolski
2:1
FC Polesie Mozyr (Białoruś)
UKS Olimpijczyk Kwakowo
12:0
FC Polonia Berlin (Niemcy)
1/4 finałów
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
1:4
Stilon Gorzów Wielkopolski
FM Vilnius I (Litwa)
2:2   k. 4 : 3
MKS Łucznik Strzelce Kraj.
MLUKS Dwójka Gubin
6:0
Drawa Drawsko Pomorskie
UKS Olimpijczyk Kwakowo
6:2
Kwasówka  Grodno (Białoruś)
Runda 3
Data Gospodarze Wynik Goście
półfinały
Data Gospodarze Wynik Goście
Stilon Gorzów Wielkopolski
0:4
UKS Olimpijczyk Kwakowo
FM Vilnius I (Litwa)
0:3
MLUKS Dwójka Gubin
Ślęza Wrocław
1:4
Kwasówka  Grodno (Białoruś)
MKS Łucznik Strzelce Kraj.
1:3
Drawa Drawsko Pomorskie
Mecz o 3 miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
Stilon Gorzów Wielkopolski
1:0
FM Vilnius I (Litwa)
Finał
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Olimpijczyk Kwakowo
2:1
MLUKS Dwójka Gubin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości