Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Szczecin
0:0
Lech Poznań
Jagiellonia Białystok
0:1
Śląsk Wrocław
Górnik Łęczna
0:1
Dinamo Bukareszt
Karpaty Lwów
0:0
FC BATE Borisov
Motor Lublin
0:1
Legia Warszawa KS
Zagłębie Lubin
0:0
Lechia Gdańsk
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Szczecin
1:0
Jagiellonia Białystok
Śląsk Wrocław
2:0
Lech Poznań
Karpaty Lwów
1:0
Górnik Łęczna
FC BATE Borisov
3:0
Dinamo Bukareszt
Lechia Gdańsk
1:1
Legia Warszawa KS
Zagłębie Lubin
1:2
Motor Lublin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Jagiellonia Białystok
0:1
Lech Poznań
Śląsk Wrocław
0:1
Pogoń Szczecin
Karpaty Lwów
1:0
Dinamo Bukareszt
FC BATE Borisov
1:2
Górnik Łęczna
Lechia Gdańsk
2:0
Motor Lublin
Zagłębie Lubin
1:2
Legia Warszawa KS
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
Pauza
Legia Warszawa KS
Pauza
Lechia Gdańsk
Pauza
Zagłębie Lubin
Pauza
Jagiellonia Białystok
0:2
Karpaty Lwów
Śląsk Wrocław
1:0
FC BATE Borisov
Pogoń Szczecin
2:0
Górnik Łęczna
Lech Poznań
0:0
Dinamo Bukareszt
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Lubin
1:0
Jagiellonia Białystok
Śląsk Wrocław
1:2
Lechia Gdańsk
Motor Lublin
0:2
FC BATE Borisov
Legia Warszawa KS
0:0
Karpaty Lwów
Pogoń Szczecin
3:0
Dinamo Bukareszt
Lech Poznań
5:0
Górnik Łęczna
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczna
Pauza
Pogoń Szczecin
Pauza
Lech Poznań
Pauza
Dinamo Bukareszt
Pauza
Jagiellonia Białystok
1:1
Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław
0:2
Zagłębie Lubin
Motor Lublin
0:3
Karpaty Lwów
Legia Warszawa KS
3:0
FC BATE Borisov
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Jagiellonia Białystok
Pauza
Śląsk Wrocław
Pauza
Karpaty Lwów
Pauza
FC BATE Borisov
Pauza
Pogoń Szczecin
0:0
Zagłębie Lubin
Lech Poznań
1:0
Lechia Gdańsk
Motor Lublin
0:2
Górnik Łęczna
Dinamo Bukareszt
0:0
Legia Warszawa KS
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Jagiellonia Białystok
0:0
Dinamo Bukareszt
Śląsk Wrocław
0:0
Górnik Łęczna
Pogoń Szczecin
0:1
Legia Warszawa KS
Lech Poznań
1:0
Motor Lublin
Zagłębie Lubin
3:0
Karpaty Lwów
FC BATE Borisov
0:0
Lechia Gdańsk
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Jagiellonia Białystok
0:0
Górnik Łęczna
Śląsk Wrocław
1:0
Dinamo Bukareszt
Pogoń Szczecin
2:0
Motor Lublin
Legia Warszawa KS
0:0
Lech Poznań
Lechia Gdańsk
0:0
Karpaty Lwów
Zagłębie Lubin
0:0
FC BATE Borisov
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Jagiellonia Białystok
1:0
Motor Lublin
Śląsk Wrocław
0:0
Legia Warszawa KS
Dinamo Bukareszt
1:2
Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin
2:0
Karpaty Lwów
Lech Poznań
0:0
FC BATE Borisov
Zagłębie Lubin
1:0
Górnik Łęczna
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Jagiellonia Białystok
1:0
Legia Warszawa KS
Śląsk Wrocław
3:0
Motor Lublin
Lechia Gdańsk
0:0
Górnik Łęczna
Dinamo Bukareszt
0:1
Zagłębie Lubin
Pogoń Szczecin
4:0
FC BATE Borisov
Karpaty Lwów
0:0
Lech Poznań
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
1:1
Dinamo Bukareszt
Legia Warszawa KS
1:0
Górnik Łęczna
Pogoń Szczecin
1:1
Lechia Gdańsk
Lech Poznań
1:0
Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok
0:0
FC BATE Borisov
Śląsk Wrocław
1:0
Karpaty Lwów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości