Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Pauza
Bytovia II Bytów
1:0
Jaguar Gdańsk 2009
Kaszubia Kościerzyna
1:3
DKS POWIŚLE
Stolem Gniewino
0:2
Gedania Gdańsk
Wda Lipusz
1:4
Gryf Słupsk
GKS Kowale
1:2
Grom Nowy Staw
GKS Kolbudy
3:1
Pogoń Lębork
Jantar Ustka
4:3
Orkan Rumia
Anioły Garczegorze
1:1
Arka II Gdynia
Lechia II Gdańsk
0:1
GKS Przodkowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Kowale
Pauza
Pogoń Lębork
1:1
Arka II Gdynia
Gedania Gdańsk
2:3
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Gryf Słupsk
4:1
Stolem Gniewino
Grom Nowy Staw
3:2
Kaszubia Kościerzyna
Jaguar Gdańsk 2009
0:2
Wda Lipusz
DKS POWIŚLE
3:0
Jantar Ustka
GKS Kolbudy
0:5
Lechia II Gdańsk
GKS Przodkowo
2:0
Bytovia II Bytów
Anioły Garczegorze
0:0
Orkan Rumia
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia II Gdańsk
5:0
Pogoń Lębork
Bytovia II Bytów
3:1
GKS Kolbudy
Arka II Gdynia
1:2
Orkan Rumia
Wikęd/ GOSRiT Luzino
0:1
Gryf Słupsk
Stolem Gniewino
4:0
Jaguar Gdańsk 2009
GKS Kowale
1:1
Gedania Gdańsk
Wda Lipusz
2:1
GKS Przodkowo
Anioły Garczegorze
1:1
DKS POWIŚLE
Jantar Ustka
0:6
Grom Nowy Staw
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Jantar Ustka
Pauza
Gedania Gdańsk
1:2
Kaszubia Kościerzyna
Lechia II Gdańsk
1:1
Bytovia II Bytów
Grom Nowy Staw
4:0
Anioły Garczegorze
Jaguar Gdańsk 2009
1:1
Wikęd/ GOSRiT Luzino
DKS POWIŚLE
3:0
Arka II Gdynia
GKS Kolbudy
3:3
Wda Lipusz
Gryf Słupsk
2:0
GKS Kowale
GKS Przodkowo
1:1
Stolem Gniewino
Pogoń Lębork
1:1
Orkan Rumia
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Anioły Garczegorze
Pauza
Wikęd/ GOSRiT Luzino
2:1
GKS Przodkowo
GKS Kowale
1:1
Jaguar Gdańsk 2009
Kaszubia Kościerzyna
2:3
Gryf Słupsk
Wda Lipusz
6:3
Lechia II Gdańsk
Jantar Ustka
3:0
Gedania Gdańsk
Bytovia II Bytów
0:0
Pogoń Lębork
Stolem Gniewino
2:1
GKS Kolbudy
Orkan Rumia
0:2
DKS POWIŚLE
Arka II Gdynia
6:1
Grom Nowy Staw
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia II Gdańsk
2:1
Stolem Gniewino
Gedania Gdańsk
4:1
Anioły Garczegorze
Grom Nowy Staw
6:1
Orkan Rumia
Jaguar Gdańsk 2009
1:0
Kaszubia Kościerzyna
GKS Przodkowo
1:2
GKS Kowale
GKS Kolbudy
0:3
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Pogoń Lębork
3:2
DKS POWIŚLE
Bytovia II Bytów
1:1
Wda Lipusz
Gryf Słupsk
5:0
Jantar Ustka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Lipusz
3:2
Pogoń Lębork
Kaszubia Kościerzyna
2:3
GKS Przodkowo
Wikęd/ GOSRiT Luzino
2:0
Lechia II Gdańsk
GKS Kowale
2:0
GKS Kolbudy
Arka II Gdynia
5:1
Gedania Gdańsk
DKS POWIŚLE
0:0
Grom Nowy Staw
Anioły Garczegorze
0:1
Gryf Słupsk
Jantar Ustka
1:3
Jaguar Gdańsk 2009
Stolem Gniewino
7:3
Bytovia II Bytów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia II Gdańsk
1:0
GKS Kowale
Gedania Gdańsk
1:1
Orkan Rumia
Wda Lipusz
2:3
Stolem Gniewino
GKS Przodkowo
4:1
Jantar Ustka
Gryf Słupsk
3:5
Arka II Gdynia
GKS Kolbudy
4:0
Kaszubia Kościerzyna
Pogoń Lębork
1:3
Grom Nowy Staw
Bytovia II Bytów
1:1
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Jaguar Gdańsk 2009
1:1
Anioły Garczegorze
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka II Gdynia
2:0
Jaguar Gdańsk 2009
GKS Kowale
5:0
Bytovia II Bytów
Kaszubia Kościerzyna
1:4
Lechia II Gdańsk
Wikęd/ GOSRiT Luzino
1:2
Wda Lipusz
DKS POWIŚLE
3:2
Gedania Gdańsk
Jantar Ustka
6:3
GKS Kolbudy
Stolem Gniewino
0:0
Pogoń Lębork
Anioły Garczegorze
1:4
GKS Przodkowo
Orkan Rumia
0:1
Gryf Słupsk
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Lębork
Pauza
Gedania Gdańsk
0:4
Grom Nowy Staw
Gryf Słupsk
5:0
DKS POWIŚLE
GKS Kolbudy
0:0
Anioły Garczegorze
Bytovia II Bytów
0:2
Kaszubia Kościerzyna
Lechia II Gdańsk
1:1
Jantar Ustka
Jaguar Gdańsk 2009
3:3
Orkan Rumia
Stolem Gniewino
3:1
Wikęd/ GOSRiT Luzino
GKS Przodkowo
5:1
Arka II Gdynia
Wda Lipusz
1:0
GKS Kowale
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gedania Gdańsk
Pauza
Anioły Garczegorze
1:2
Lechia II Gdańsk
Grom Nowy Staw
1:1
Gryf Słupsk
GKS Kowale
3:6
Stolem Gniewino
Jantar Ustka
2:0
Bytovia II Bytów
Orkan Rumia
0:2
GKS Przodkowo
DKS POWIŚLE
3:1
Jaguar Gdańsk 2009
Wikęd/ GOSRiT Luzino
2:1
Pogoń Lębork
Kaszubia Kościerzyna
1:0
Wda Lipusz
Arka II Gdynia
3:3
GKS Kolbudy
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Słupsk
Pauza
Pogoń Lębork
1:2
Gedania Gdańsk
GKS Przodkowo
4:1
DKS POWIŚLE
Stolem Gniewino
5:0
Kaszubia Kościerzyna
GKS Kolbudy
2:3
Orkan Rumia
Jaguar Gdańsk 2009
2:1
Grom Nowy Staw
Wikęd/ GOSRiT Luzino
1:0
GKS Kowale
Bytovia II Bytów
3:0
Anioły Garczegorze
Lechia II Gdańsk
4:3
Arka II Gdynia
Wda Lipusz
0:1
Jantar Ustka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaguar Gdańsk 2009
Pauza
Gedania Gdańsk
2:3
Gryf Słupsk
Grom Nowy Staw
0:0
GKS Przodkowo
DKS POWIŚLE
1:1
GKS Kolbudy
GKS Kowale
2:0
Pogoń Lębork
Kaszubia Kościerzyna
2:3
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Jantar Ustka
1:8
Stolem Gniewino
Arka II Gdynia
4:0
Bytovia II Bytów
Anioły Garczegorze
1:0
Wda Lipusz
Orkan Rumia
0:4
Lechia II Gdańsk
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Przodkowo
Pauza
Lechia II Gdańsk
4:0
DKS POWIŚLE
GKS Kowale
0:2
Kaszubia Kościerzyna
Stolem Gniewino
4:0
Anioły Garczegorze
Wda Lipusz
1:1
Arka II Gdynia
Jaguar Gdańsk 2009
0:1
Gedania Gdańsk
GKS Kolbudy
0:4
Grom Nowy Staw
Wikęd/ GOSRiT Luzino
1:1
Jantar Ustka
Pogoń Lębork
0:2
Gryf Słupsk
Bytovia II Bytów
1:2
Orkan Rumia
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Kolbudy
Pauza
Arka II Gdynia
2:2
Stolem Gniewino
Gedania Gdańsk
1:0
GKS Przodkowo
Anioły Garczegorze
0:0
Wikęd/ GOSRiT Luzino
DKS POWIŚLE
5:0
Bytovia II Bytów
Jantar Ustka
2:2
GKS Kowale
Gryf Słupsk
2:1
Jaguar Gdańsk 2009
Kaszubia Kościerzyna
2:1
Pogoń Lębork
Grom Nowy Staw
2:0
Lechia II Gdańsk
Orkan Rumia
1:5
Wda Lipusz
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia II Gdańsk
Pauza
Kaszubia Kościerzyna
4:3
Jantar Ustka
GKS Przodkowo
3:1
Gryf Słupsk
Wikęd/ GOSRiT Luzino
2:1
Arka II Gdynia
GKS Kowale
4:1
Anioły Garczegorze
Stolem Gniewino
4:1
Orkan Rumia
Pogoń Lębork
1:0
Jaguar Gdańsk 2009
Wda Lipusz
3:2
DKS POWIŚLE
GKS Kolbudy
1:1
Gedania Gdańsk
Bytovia II Bytów
1:5
Grom Nowy Staw
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Bytovia II Bytów
Pauza
Gedania Gdańsk
1:3
Lechia II Gdańsk
Jaguar Gdańsk 2009
1:6
GKS Przodkowo
Arka II Gdynia
3:0
GKS Kowale
Grom Nowy Staw
7:1
Wda Lipusz
Anioły Garczegorze
1:0
Kaszubia Kościerzyna
Gryf Słupsk
4:1
GKS Kolbudy
DKS POWIŚLE
1:1
Stolem Gniewino
Wikęd/ GOSRiT Luzino
4:3
Orkan Rumia
Jantar Ustka
2:0
Pogoń Lębork
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Lipusz
Pauza
Lechia II Gdańsk
4:1
Gryf Słupsk
Kaszubia Kościerzyna
0:7
Arka II Gdynia
Stolem Gniewino
2:4
Grom Nowy Staw
Pogoń Lębork
3:1
GKS Przodkowo
Jantar Ustka
3:1
Anioły Garczegorze
Wikęd/ GOSRiT Luzino
2:1
DKS POWIŚLE
GKS Kolbudy
3:1
Jaguar Gdańsk 2009
GKS Kowale
3:0
Orkan Rumia
Bytovia II Bytów
1:1
Gedania Gdańsk
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Kaszubia Kościerzyna
0:7
Arka II Gdynia
Stolem Gniewino
2:4
Grom Nowy Staw
Wikęd/ GOSRiT Luzino
2:1
DKS POWIŚLE
Pogoń Lębork
3:1
GKS Przodkowo
Jantar Ustka
3:1
Anioły Garczegorze
GKS Kolbudy
3:1
Jaguar Gdańsk 2009
GKS Kowale
3:0
Orkan Rumia
Lechia II Gdańsk
4:1
Gryf Słupsk
Bytovia II Bytów
1:1
Gedania Gdańsk
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Stolem Gniewino
Pauza
Arka II Gdynia
9:0
Jantar Ustka
Grom Nowy Staw
4:0
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Gryf Słupsk
6:0
Bytovia II Bytów
Anioły Garczegorze
1:2
Pogoń Lębork
DKS POWIŚLE
1:2
GKS Kowale
Kaszubia Kościerzyna
1:0
Orkan Rumia
GKS Przodkowo
1:0
GKS Kolbudy
Gedania Gdańsk
3:0
Wda Lipusz
Jaguar Gdańsk 2009
1:1
Lechia II Gdańsk
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości