zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sianowska Akademia Sportu
0:7
Gwardia Koszalin
Darłovia Darłowo
3:0
Gwardia II Koszalin
Zryw Kretomino
4:3
Akademia Piłkarska Mielno
Wiekowianka Wiekowo
0:2
Arkadia Malechowo
Sława Jedynka Sławno
3:2
Bałtyk Koszalin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Arkadia Malechowo
5:2
Sława Jedynka Sławno
Gwardia Koszalin
- : -
Akademia Piłkarska Mielno
Gwardia II Koszalin
4:1
Sianowska Akademia Sportu
Zryw Kretomino
5:2
Wiekowianka Wiekowo
Bałtyk Koszalin
5:2
Darłovia Darłowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sianowska Akademia Sportu
0:3
Bałtyk Koszalin
Darłovia Darłowo
3:1
Arkadia Malechowo
Gwardia Koszalin
4:2
Gwardia II Koszalin
Wiekowianka Wiekowo
0:6
Akademia Piłkarska Mielno
Sława Jedynka Sławno
5:4
Zryw Kretomino
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Arkadia Malechowo
6:1
Sianowska Akademia Sportu
Gwardia II Koszalin
3:3
Akademia Piłkarska Mielno
Wiekowianka Wiekowo
0:5
Sława Jedynka Sławno
Bałtyk Koszalin
1:6
Gwardia Koszalin
Zryw Kretomino
0:8
Darłovia Darłowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Darłovia Darłowo
6:0
Wiekowianka Wiekowo
Sława Jedynka Sławno
3:2
Akademia Piłkarska Mielno
Sianowska Akademia Sportu
4:2
Zryw Kretomino
Gwardia Koszalin
2:0
Arkadia Malechowo
Gwardia II Koszalin
0:2
Bałtyk Koszalin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sława Jedynka Sławno
1:3
Darłovia Darłowo
Arkadia Malechowo
4:2
Gwardia II Koszalin
Bałtyk Koszalin
5:2
Akademia Piłkarska Mielno
Zryw Kretomino
2:5
Gwardia Koszalin
Wiekowianka Wiekowo
0:1
Sianowska Akademia Sportu
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Darłovia Darłowo
10:1
Akademia Piłkarska Mielno
Arkadia Malechowo
6:2
Bałtyk Koszalin
Sianowska Akademia Sportu
1:3
Sława Jedynka Sławno
Gwardia Koszalin
4:1
Wiekowianka Wiekowo
Zryw Kretomino
4:3
Gwardia II Koszalin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiekowianka Wiekowo
0:4
Gwardia II Koszalin
Sława Jedynka Sławno
3:1
Gwardia Koszalin
Darłovia Darłowo
3:0
Sianowska Akademia Sportu
Arkadia Malechowo
5:0
Akademia Piłkarska Mielno
Zryw Kretomino
2:3
Bałtyk Koszalin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sianowska Akademia Sportu
0:3
Akademia Piłkarska Mielno
Arkadia Malechowo
4:1
Zryw Kretomino
Gwardia II Koszalin
2:3
Sława Jedynka Sławno
Bałtyk Koszalin
5:0
Wiekowianka Wiekowo
Gwardia Koszalin
1:4
Darłovia Darłowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Arkadia Malechowo
3:2
Wiekowianka Wiekowo
Bałtyk Koszalin
3:2
Sława Jedynka Sławno
Akademia Piłkarska Mielno
6:5
Zryw Kretomino
Gwardia Koszalin
11:0
Sianowska Akademia Sportu
Gwardia II Koszalin
0:4
Darłovia Darłowo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska Mielno
5:2
Gwardia Koszalin
Sława Jedynka Sławno
2:1
Arkadia Malechowo
Gwardia II Koszalin
5:2
Sianowska Akademia Sportu
Wiekowianka Wiekowo
1:3
Zryw Kretomino
Bałtyk Koszalin
1:4
Darłovia Darłowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia II Koszalin
4:0
Gwardia Koszalin
Arkadia Malechowo
0:1
Darłovia Darłowo
Bałtyk Koszalin
4:0
Sianowska Akademia Sportu
Zryw Kretomino
0:2
Sława Jedynka Sławno
Akademia Piłkarska Mielno
2:3
Wiekowianka Wiekowo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Darłovia Darłowo
3:4
Zryw Kretomino
Sianowska Akademia Sportu
0:6
Arkadia Malechowo
Akademia Piłkarska Mielno
2:2
Gwardia II Koszalin
Gwardia Koszalin
2:1
Bałtyk Koszalin
Sława Jedynka Sławno
6:0
Wiekowianka Wiekowo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Arkadia Malechowo
1:3
Gwardia Koszalin
Akademia Piłkarska Mielno
3:5
Sława Jedynka Sławno
Zryw Kretomino
6:1
Sianowska Akademia Sportu
Wiekowianka Wiekowo
1:9
Darłovia Darłowo
Bałtyk Koszalin
0:1
Gwardia II Koszalin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Darłovia Darłowo
4:1
Sława Jedynka Sławno
Sianowska Akademia Sportu
4:0
Wiekowianka Wiekowo
Gwardia Koszalin
3:3
Zryw Kretomino
Gwardia II Koszalin
2:3
Arkadia Malechowo
Akademia Piłkarska Mielno
1:5
Bałtyk Koszalin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sława Jedynka Sławno
4:2
Sianowska Akademia Sportu
Bałtyk Koszalin
0:2
Arkadia Malechowo
Akademia Piłkarska Mielno
2:6
Darłovia Darłowo
Gwardia II Koszalin
2:4
Zryw Kretomino
Wiekowianka Wiekowo
0:6
Gwardia Koszalin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Koszalin
0:1
Sława Jedynka Sławno
Bałtyk Koszalin
1:5
Zryw Kretomino
Gwardia II Koszalin
5:0
Wiekowianka Wiekowo
Sianowska Akademia Sportu
1:10
Darłovia Darłowo
Akademia Piłkarska Mielno
0:7
Arkadia Malechowo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Darłovia Darłowo
2:1
Gwardia Koszalin
Sława Jedynka Sławno
2:0
Gwardia II Koszalin
Zryw Kretomino
1:3
Arkadia Malechowo
Akademia Piłkarska Mielno
6:1
Sianowska Akademia Sportu
Wiekowianka Wiekowo
1:3
Bałtyk Koszalin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości