zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolina Gałąźnia Wielka
0:8
U-2 Bytów
Sokół Szczypkowice
2:0
Anioły Garczegorze
Salos Slupsk
2:0
Gryf Słupsk
Olimpijczyk Kwakowo
1:2
Jantar Ustka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
U-2 Bytów
9:1
Sokół Szczypkowice
Salos Slupsk
3:1
Olimpijczyk Kwakowo
Gryf Słupsk
5:1
Anioły Garczegorze
Jantar Ustka
4:0
Byki Słupsk
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Salos Slupsk
0:1
Byki Słupsk
Olimpijczyk Kwakowo
3:1
Gryf Słupsk
Anioły Garczegorze
0:7
U-2 Bytów
Dolina Gałąźnia Wielka
1:5
Jantar Ustka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpijczyk Kwakowo
3:3
Byki Słupsk
Salos Slupsk
2:2
Dolina Gałąźnia Wielka
Gryf Słupsk
2:1
U-2 Bytów
Jantar Ustka
14:0
Sokół Szczypkowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Byki Słupsk
4:2
Gryf Słupsk
Anioły Garczegorze
0:4
Jantar Ustka
Dolina Gałąźnia Wielka
1:4
Olimpijczyk Kwakowo
Sokół Szczypkowice
0:11
Salos Slupsk
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpijczyk Kwakowo
9:0
Sokół Szczypkowice
Salos Slupsk
9:1
Anioły Garczegorze
Byki Słupsk
7:1
Dolina Gałąźnia Wielka
Jantar Ustka
4:3
U-2 Bytów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolina Gałąźnia Wielka
1:2
Gryf Słupsk
U-2 Bytów
4:2
Salos Slupsk
Sokół Szczypkowice
1:5
Byki Słupsk
Anioły Garczegorze
0:11
Olimpijczyk Kwakowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpijczyk Kwakowo
2:0
U-2 Bytów
Gryf Słupsk
1:0
Jantar Ustka
Byki Słupsk
7:0
Anioły Garczegorze
Dolina Gałąźnia Wielka
4:1
Sokół Szczypkowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Anioły Garczegorze
1:0
Dolina Gałąźnia Wielka
Sokół Szczypkowice
0:1
Gryf Słupsk
Jantar Ustka
2:0
Salos Slupsk
U-2 Bytów
2:1
Byki Słupsk
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Anioły Garczegorze
0:2
Sokół Szczypkowice
Gryf Słupsk
6:0
Salos Slupsk
U-2 Bytów
7:2
Dolina Gałąźnia Wielka
Jantar Ustka
2:1
Olimpijczyk Kwakowo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Byki Słupsk
0:3
Jantar Ustka
Sokół Szczypkowice
0:7
U-2 Bytów
Olimpijczyk Kwakowo
1:0
Salos Slupsk
Anioły Garczegorze
0:4
Gryf Słupsk
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Byki Słupsk
2:5
Salos Slupsk
Jantar Ustka
4:0
Dolina Gałąźnia Wielka
Gryf Słupsk
3:1
Olimpijczyk Kwakowo
U-2 Bytów
15:0
Anioły Garczegorze
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
U-2 Bytów
3:3
Gryf Słupsk
Sokół Szczypkowice
0:3*
Jantar Ustka
Dolina Gałąźnia Wielka
1:2
Salos Slupsk
Byki Słupsk
0:6
Olimpijczyk Kwakowo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Salos Slupsk
3:0
Sokół Szczypkowice
Jantar Ustka
8:0
Anioły Garczegorze
Gryf Słupsk
5:0
Byki Słupsk
Olimpijczyk Kwakowo
4:0
Dolina Gałąźnia Wielka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Anioły Garczegorze
0:1
Salos Slupsk
Sokół Szczypkowice
0:3*
Olimpijczyk Kwakowo
Dolina Gałąźnia Wielka
2:1
Byki Słupsk
U-2 Bytów
0:3
Jantar Ustka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Salos Slupsk
0:3
U-2 Bytów
Gryf Słupsk
3:0
Dolina Gałąźnia Wielka
Byki Słupsk
3:0*
Sokół Szczypkowice
Olimpijczyk Kwakowo
11:0
Anioły Garczegorze
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
U-2 Bytów
0:5
Olimpijczyk Kwakowo
Anioły Garczegorze
0:13
Byki Słupsk
Sokół Szczypkowice
0:3
Dolina Gałąźnia Wielka
Jantar Ustka
0:4
Gryf Słupsk
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Byki Słupsk
3:3
U-2 Bytów
Gryf Słupsk
3:0*
Sokół Szczypkowice
Dolina Gałąźnia Wielka
3:1
Anioły Garczegorze
Salos Slupsk
0:2
Jantar Ustka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości