Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zatoka 95 Puck
Pauza
Lider Dębogórze
9:0
Cisowa Gdynia
Unia Sopot
0:12
Arka Gdynia 1929
MKS Władysławowo
4:0
GOSRiT Luzino
Sztorm KOSAKOWO
0:4
Gryf Wejherowo
LZS Bojano
1:0
GKS Linia
Korona Żelistrzewo
0:3
Sztorm Gdańsk
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Linia
Pauza
Cisowa Gdynia
2:2
Sztorm KOSAKOWO
Arka Gdynia 1929
6:2
Lider Dębogórze
Zatoka 95 Puck
8:0
Unia Sopot
Korona Żelistrzewo
1:6
MKS Władysławowo
Gryf Wejherowo
2:2
Sztorm Gdańsk
GOSRiT Luzino
0:4
LZS Bojano
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Sopot
Pauza
GKS Linia
0:5
GOSRiT Luzino
MKS Władysławowo
9:0
Gryf Wejherowo
LZS Bojano
10:1
Korona Żelistrzewo
Lider Dębogórze
9:2
Zatoka 95 Puck
Sztorm Gdańsk
0:1
Cisowa Gdynia
Sztorm KOSAKOWO
1:10
Arka Gdynia 1929
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSRiT Luzino
Pauza
Cisowa Gdynia
2:6
MKS Władysławowo
Arka Gdynia 1929
2:2
Sztorm Gdańsk
Zatoka 95 Puck
1:2
Sztorm KOSAKOWO
Korona Żelistrzewo
1:0
GKS Linia
Unia Sopot
0:14
Lider Dębogórze
Gryf Wejherowo
1:3
LZS Bojano
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Dębogórze
Pauza
GOSRiT Luzino
3:0
Korona Żelistrzewo
LZS Bojano
4:1
Cisowa Gdynia
Sztorm KOSAKOWO
7:0
Unia Sopot
MKS Władysławowo
0:10
Arka Gdynia 1929
GKS Linia
6:0
Gryf Wejherowo
Sztorm Gdańsk
1:0
Zatoka 95 Puck
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Żelistrzewo
Pauza
Arka Gdynia 1929
3:0
LZS Bojano
Cisowa Gdynia
4:1
GKS Linia
Lider Dębogórze
1:1
Sztorm KOSAKOWO
GOSRiT Luzino
3:0
Gryf Wejherowo
Zatoka 95 Puck
2:5
MKS Władysławowo
Unia Sopot
0:11
Sztorm Gdańsk
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sztorm KOSAKOWO
Pauza
GOSRiT Luzino
2:0
Cisowa Gdynia
LZS Bojano
6:0
Zatoka 95 Puck
GKS Linia
0:7
Arka Gdynia 1929
MKS Władysławowo
12:0
Unia Sopot
Sztorm Gdańsk
1:2
Lider Dębogórze
Korona Żelistrzewo
3:1
Gryf Wejherowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Wejherowo
Pauza
Arka Gdynia 1929
2:2
GOSRiT Luzino
Sztorm KOSAKOWO
2:1
Sztorm Gdańsk
Cisowa Gdynia
1:3
Korona Żelistrzewo
Zatoka 95 Puck
0:2
GKS Linia
Lider Dębogórze
2:5
MKS Władysławowo
Unia Sopot
0:11
LZS Bojano
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sztorm Gdańsk
Pauza
LZS Bojano
5:1
Lider Dębogórze
GKS Linia
11:0
Unia Sopot
Gryf Wejherowo
2:2
Cisowa Gdynia
GOSRiT Luzino
6:1
Zatoka 95 Puck
MKS Władysławowo
5:0
Sztorm KOSAKOWO
Korona Żelistrzewo
1:1
Arka Gdynia 1929
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisowa Gdynia
Pauza
GOSRiT Luzino
17:0
Unia Sopot
Sztorm KOSAKOWO
0:6
LZS Bojano
Arka Gdynia 1929
7:0
Gryf Wejherowo
Zatoka 95 Puck
2:8
Korona Żelistrzewo
Lider Dębogórze
7:0
GKS Linia
MKS Władysławowo
4:0
Sztorm Gdańsk
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Władysławowo
Pauza
Cisowa Gdynia
1:5
Arka Gdynia 1929
LZS Bojano
6:2
Sztorm Gdańsk
Gryf Wejherowo
1:1
Zatoka 95 Puck
GKS Linia
1:1
Sztorm KOSAKOWO
Korona Żelistrzewo
20:0
Unia Sopot
GOSRiT Luzino
3:1
Lider Dębogórze
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Gdynia 1929
Pauza
Zatoka 95 Puck
4:2
Cisowa Gdynia
MKS Władysławowo
4:2
LZS Bojano
Sztorm KOSAKOWO
0:3
GOSRiT Luzino
Unia Sopot
0:11
Gryf Wejherowo
Lider Dębogórze
0:2
Korona Żelistrzewo
Sztorm Gdańsk
2:3
GKS Linia
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Bojano
Pauza
Arka Gdynia 1929
8:0
Zatoka 95 Puck
Gryf Wejherowo
1:3
Lider Dębogórze
Cisowa Gdynia
8:1
Unia Sopot
GKS Linia
1:3
MKS Władysławowo
Korona Żelistrzewo
1:2
Sztorm KOSAKOWO
GOSRiT Luzino
5:0
Sztorm Gdańsk
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zatoka 95 Puck
Pauza
Korona Żelistrzewo
3:0*
Sztorm Gdańsk
Arka Gdynia 1929
20:0
Unia Sopot
GOSRiT Luzino
1:0
MKS Władysławowo
Cisowa Gdynia
2:7
Lider Dębogórze
Gryf Wejherowo
2:1
Sztorm KOSAKOWO
GKS Linia
0:5
LZS Bojano
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Linia
Pauza
Sztorm Gdańsk
0:3*
Gryf Wejherowo
LZS Bojano
4:0
GOSRiT Luzino
MKS Władysławowo
2:1
Korona Żelistrzewo
Sztorm KOSAKOWO
1:1
Cisowa Gdynia
Unia Sopot
0:1
Zatoka 95 Puck
Lider Dębogórze
1:7
Arka Gdynia 1929
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Sopot
Pauza
Cisowa Gdynia
3:0*
Sztorm Gdańsk
Arka Gdynia 1929
8:0
Sztorm KOSAKOWO
GOSRiT Luzino
4:0
GKS Linia
Zatoka 95 Puck
1:1
Lider Dębogórze
Korona Żelistrzewo
0:1
LZS Bojano
Gryf Wejherowo
1:2
MKS Władysławowo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSRiT Luzino
Pauza
Sztorm Gdańsk
0:3*
Arka Gdynia 1929
MKS Władysławowo
3:0
Cisowa Gdynia
LZS Bojano
4:0
Gryf Wejherowo
Sztorm KOSAKOWO
4:1
Zatoka 95 Puck
GKS Linia
2:4
Korona Żelistrzewo
Lider Dębogórze
17:0
Unia Sopot
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Dębogórze
Pauza
Gryf Wejherowo
1:1
GKS Linia
Arka Gdynia 1929
13:0
MKS Władysławowo
Zatoka 95 Puck
3:0*
Sztorm Gdańsk
Unia Sopot
0:7
Sztorm KOSAKOWO
Cisowa Gdynia
3:3
LZS Bojano
Korona Żelistrzewo
2:3
GOSRiT Luzino
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Żelistrzewo
Pauza
Sztorm Gdańsk
0:3*
Unia Sopot
GKS Linia
0:1
Cisowa Gdynia
MKS Władysławowo
1:0
Zatoka 95 Puck
Sztorm KOSAKOWO
0:0
Lider Dębogórze
Gryf Wejherowo
2:1
GOSRiT Luzino
LZS Bojano
2:3
Arka Gdynia 1929
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sztorm KOSAKOWO
Pauza
Lider Dębogórze
3:0*
Sztorm Gdańsk
Zatoka 95 Puck
1:6
LZS Bojano
Unia Sopot
0:9
MKS Władysławowo
Cisowa Gdynia
0:1
GOSRiT Luzino
Arka Gdynia 1929
3:0
GKS Linia
Gryf Wejherowo
2:3
Korona Żelistrzewo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Wejherowo
Pauza
Sztorm Gdańsk
0:3*
Sztorm KOSAKOWO
LZS Bojano
18:0
Unia Sopot
MKS Władysławowo
3:4
Lider Dębogórze
GKS Linia
1:1
Zatoka 95 Puck
Korona Żelistrzewo
4:0
Cisowa Gdynia
GOSRiT Luzino
0:2
Arka Gdynia 1929
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Sztorm Gdańsk
Pauza
Cisowa Gdynia
0:3
Gryf Wejherowo
Lider Dębogórze
3:0
LZS Bojano
Zatoka 95 Puck
0:1
GOSRiT Luzino
Unia Sopot
0:8
GKS Linia
Sztorm KOSAKOWO
2:4
MKS Władysławowo
Arka Gdynia 1929
8:3
Korona Żelistrzewo
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisowa Gdynia
Pauza
Sztorm Gdańsk
0:3*
MKS Władysławowo
LZS Bojano
4:1
Sztorm KOSAKOWO
Unia Sopot
0:18
GOSRiT Luzino
GKS Linia
5:1
Lider Dębogórze
Gryf Wejherowo
0:1
Arka Gdynia 1929
Korona Żelistrzewo
2:0
Zatoka 95 Puck
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Władysławowo
Pauza
Sztorm Gdańsk
0:3*
LZS Bojano
Arka Gdynia 1929
4:1
Cisowa Gdynia
Unia Sopot
1:18
Korona Żelistrzewo
Sztorm KOSAKOWO
0:11
GKS Linia
Lider Dębogórze
4:1
GOSRiT Luzino
Zatoka 95 Puck
1:6
Gryf Wejherowo
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Gdynia 1929
Pauza
Cisowa Gdynia
1:3
Zatoka 95 Puck
GKS Linia
3:0*
Sztorm Gdańsk
Gryf Wejherowo
11:0
Unia Sopot
Korona Żelistrzewo
2:1
Lider Dębogórze
LZS Bojano
6:4
MKS Władysławowo
GOSRiT Luzino
2:0
Sztorm KOSAKOWO
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Bojano
Pauza
MKS Władysławowo
1:2
GKS Linia
Sztorm Gdańsk
0:3*
GOSRiT Luzino
Zatoka 95 Puck
0:4
Arka Gdynia 1929
Unia Sopot
0:20
Cisowa Gdynia
Sztorm KOSAKOWO
2:3
Korona Żelistrzewo
Lider Dębogórze
3:0
Gryf Wejherowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości