Żaki po Turnieju w Złocieńcu

21 marca 2015 r. w Złocieńcu odbył się 8 turniej ligi Żaków grupy drawskiej, w którym wystąpiło 7 drużyn, Pionier Borne Sulinowo, SP Junior Kalisz Pomorski, UKS Czwórka Albor Wałcz , UKS Orlik Złocieniec A, UKS Orlik Złocieniec B oraz Drawa Drawsko Pomorskie A i Drawa Drawsko Pomorskie B .

Grano system każdy z każdym 1 x 10 minut. W trakcie zmagań Żaków nie prowadzi się żadnej punktacji i wszyscy są zwycięzcami.

W Drawie wystąpili następujący zawodnicy, drużyna A: Piłat Aleks, Chwalinski Jakub, Kozak Filip, Tadeusiak Adrian, Wolski Igor, Marcinkowski Kornel, Wyrzykowski Jakub, Gloc Jan,

Drużyna B: Okowiński Kacper, Czerepaniak Bartosz, Dymecki Szymon, Nagórski Piotr, Czupryniak Dawid, Andrzejczak Krzysztof, Bińczyk Oliwier, Kobyłt Bartosz.

Następny turniej w grupie drawskiej odbędzie się w Bornym Sulinowie 11 kwietnia 2015 r.. gdzie wszystkich chętnych zapraszam.

Trener Ernest Marcinkowski