Żaki na Turnieju w Kołobrzegu.

Dnia 24 maja 2015 roku na Orliku w Kołobrzegu odbył się Turniej Żaków rocznik 2007 i młodsi. W Turnieju wzięło udział 8 drużyn, które zostały podzielone na 2 grupy po 4 drużyny. Grano systemem każdy z każdym w meczach po 12 minut. 2 drużyny wchodziły do półfinału. Drawa Drawsko Pomorskie w meczach grupowych zajęła III miejsce, wygrywając z Rewalem 3:0, gdzie bramki strzelili Igor Wolski, Patryk Zawadzki, Kornel Marcinkowski, remisując z Kamieniem Pomorskim 1:1, strzelcem był Igor Wolski i przegrywając z gospodarzem Kotwicą Kołobrzeg 3:1, bramkę strzelił ponownie Igor Wolski.

W dalszych rozgrywkach Drawa zagrała z Kołobrzegiem II o miejsc 5-8, wygrywając po dwóch bramkach Patryka Zawadzkiego. W decydującym pojedynku o 5 miejsce przegraliśmy z Rewalem 3:1, gdzie bramkę strzelił Igor Wolski.

W Turnieju wystąpili zawodnicy:

Piłat Aleks

Kiciński Mateusz

Chwaliński Jakub

Kozak Filip

Nagórski Piotr

Czupryniak Dawid

Wolski Igor

Zawadzki Patryk

Wyrzykowski Jakub

Bińczyk Oliwier

Marcinkowski Kornel

Po Turnieju zostały wręczone puchary, medale i nagrody indywidualne, które zostały ufundowane przez Gospodarza Turnieju. Korzystając z dobrej pogody udaliśmy się nad morze. Chłopcom można pozazdrościć bardzo dobrej kondycji, bo po wyczerpujących meczach mieli jeszcze chęci i siły biegać po plaży.

Trener Ernest Marcinkowski