Trampkarze wygrywają z Wielimem Szczecinek 3:1

Trampkarze wygrywają z Wielimem Szczecinek 3:1

Trampkarze Drawy na własnym boisku pokonali Wielim Szczecinek 3:1 (sobota 16.05.2015).

Zespół Trampkarzy, pokonał drużynę ze Szczecinka 3:1. Spotkanie przebiegało pod dyktando naszych zawodników, w 15 minucie Mariusz Kwaśny popisał się pięknym strzałem i trafił w poprzeczkę. Również Adrian Zieliński był bliski strzelenia bramki, lecz także trafił w poprzeczkę co uratowało zespół ze Szczecinka od utraty bramki. Pierwszą bramkę dla Drawy zdobył w 34 minucie Adrian Zieliński, drugą Kacper Żarczyński w 40 minucie. Po tych bramkach nastąpiło rozluźnienie w naszym zespole co sprawiło , że straciliśmy bramkę po rzucie rożnym. Pod koniec drugiej połowy zawodnicy gości zaczęli grać bardzo agresywnie i w 66 minucie sędzia podyktował rzut karny dla Drawy. Pewnie strzelił Mariusz Kwaśny i ustalił wynik na 3:1. Po tej bramce zawodnicy ze Szczecinka bezmyślnie zaczęli faulować i sędzia zmuszony był wysłać dwóch zawodników na kary do końca meczu.

Zespół wystąpił w składzie:

A. Fabich, A. Wawruniak, S. Łukawski, P. Jakubowski, M. Kwaśny, M. Rdzanek, K. Żarczyński, A. Zieliński, P. Ciechanowski, K. Perłak, R. Wisłocki, B. Pawłowski, K. Soroko, W. Janda, A. Gołyński, A. Chudziński

Trener Marcin Świdczak

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości