Trampkarze wygrywają z Olimpem Złocieniec 4:2

Trampkarze Drawy na własnym boisk pokonali Olimp Złocieniec 4:2 (sobota 18.04.2015).

Zespół Trampkarzy, pokonał drużynę ze Złocieńca 4:2 do przerwy 2:1 dla Drawy . Mecz rozpoczął się dla nas szczęśliwie bo w 7 minucie Maciek Rdzanek oddał celny strzał i pokonał bramkarza przyjezdnych. Trzy minuty później na listę strzelców mógł się wpisać Kacper Żarczyński, który trafił w poprzeczkę. W 23 minucie bramkę zdobyłę Szymon Łukawski i powiększył prowadzenie na 2:0. Do 30 minuty meczu byliśmy zespołem dłużej utrzymującym się przy piłce, sytuację zmieniła utrata bramki w 31 minucie.

W drugiej połowie meczu nasi zawodnicy wyszli bardzo skoncentrowani i już w pierwszej minucie Mariusz Kwaśny podwyższył wynik na 3 do 1. Od tej pory mecz stał się wyrównany ale to nam sprzyjało szczęście ,w 50 minucie kolejny raz Mariusz Kwaśny wpisał się na listę strzelców powiększając przewagę 4 do 1. Od tej chwili Olimp zaczął śmielej atakować, i to sprawiło naszym obrońcom dużo kłopotów. Zespół gości strzelił jeszcze 1 bramkę z rzutu rożnego. Mecz zakończył się zwycięstwem Drawy 4:2.