Trampkarze wygrywają z Olimpem Złocieniec 4:1

Trampkarze Drawy pokonali w Złocieńcu miejscowy Olimp 4:1 (sobota 05.09.2015).

Zespół Trampkarzy, pokonał w pierwszej kolejce drużynę ze Złocieńca 4:1.

Mecz rozpoczął się dla naszych piłkarzy bardzo nerwowo, mieliśmy problemy z wyprowadzeniem akcji. Dopiero w 26 minucie spotkania Kacper Żarczyński zdobył pierwszą bramkę dla naszego zespołu. Od tej chwili zespół zaczął grać odważniej i stwarzał dużo sytuacji podbramkowych. Obrońcy zaczęli grać pewniej i popełniali mniej błędów. Drugą bramkę z rzutu karnego w 31 minucie zdobył Michał Wróbel. W drugiej połowie meczu na listę strzelców wpisał się Marcin Wróbel umieszczając piłkę w siatce bezpośrednio z rzutu rożnego. Czwartego gola zdobył w 67 minucie Michał Wróbel.

Strzelcy bramek:

26’ Kacper Żarczyński

31’ Michał Wróbel

56’ Marcin Wróbel

67’ Michał Wróbel

Zespół wystąpił w składzie:

A. Fabich, A. Wawruniak, Mi. Wróbel, M. Wróbel, Sz. Łukawski, , W. Holewski, H. Banaś, M. Holewski, B. Rompało, K. Żarczyński, R. Wisłocki, A. Chudziński, W. Kozak, K. Rasiński,P. Masztalerz, Sz. Wyrzykowski, K. Papis, K. Holewski,

Trener Marcin Świdczak