Trampkarze gromią Olimp Złocieniec na ich Boisku 5:0

Trampkarze Drawy na wyjeździe pokonali Olimp Złocieniec 5:0 (niedziela 24.05.2015).

Zespół Trampkarzy, pokonał drużynę ze Złocieńca 5:0 do przerwy 3:0. Pierwsza bramka została strzelona w drugiej minucie spotkania, po błędzie obrońcy miejscowych Kacper Żarczyński przechwycił piłkę i pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce. Po stracie bramki zawodnicy Olimpu starali się wyrównać , ale dobra obrona naszego zespołu, nie pozwoliła na utratę bramki. Drugą bramkę z dalekiej odległości zdobył Bartek Pawłowski w 29 minucie. Dwie minuty później na listę strzelców wpisał się Szymon Łukawski i ustalił wynik na 3 do 0 i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Druga połowa spotkania należała już do naszych zawodników, w 49 minucie bramkę zdobył Adrian Zieliński a minutę później Mariusz Kwaśny strzela 5 bramkę dla naszego zespołu. Warto wspomnieć o wspaniałych interwencjach naszego bramkarza, który tego dnia był w bardzo dobrej formie i nie pozwolił aby piłka wpadła do bramki.