Stilon - Drawa 1:1

Drawa zremisowała z liderem III ligi dolnośląsko - lubuskiej Stilonem Gorzów 1:1. Mecz rozgrywany był w Barlinku, a jedyną bramkę dla naszej drużyny strzelił Artur Kapeliński. Drawa ze względu na kontuzje pojechała w zaledwie...

15-osobowym składzie. W przeciągu meczu ciężko wskazać lepszą drużynę. Drawa wyglądała dojrzalej jednak nie potrafiła tego udowodnić na boisku. Niestety zespół Stilonu grał chyba o mistrzostwo Polski i momentami bardzo brutalnie traktowali naszych piłkarzy i przez to kolejnych dwóch piłkarzy odczuwa poważne dolegliwości. Na szczęście to już ostatnie z ciężkich pojedynków bo od poniedziałku Drawa rozpoczyna zgrupowanie w Drawsku. Do ligi pozostał miesiąc który nasz zespół spędzi na odzyskiwaniu świeżości i powrocie powoli do pełni zdrowia.