Sprawdź się w zabawie w TYPERA!

Sezon w klasie okręgowej tuż tuż. III liga już zaczęła. Związku z tym proponujemy wam zabawę w TYPERA! Zasady są proste, przed każdą kolejką opublikujemy zestaw par w danej kolejce oraz ewentualnie inne mecze dodatkowo. Waszym zadaniem będzie podanie wyniku jaki wg Was padnie w danym meczu.

Za trafne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 pkt. Za podanie poprawnie zwycięzcy lub remisu 1 pkt. Po każdej kolejce zrobimy podsumowanie, a na koniec rundy wręczymy zwycięzcom nagrody. Jakie to będą nagrody? Na pewno atrakcyjne więc gra jest warta zainteresowania, w dodatku przewidujemy, że w ciągu trwania zabawy będziemy mogli nagradzać najlepszych również drobniejszymi nagrodami np gadżetami Drawy.

A jak grać? To bardzo proste. W komentarzu pod każdym "ogłoszeniu typera" wklejamy wcześniej skopiowany zestaw par i typujemy (dopisujemy) wyniki meczów. Ważne żeby typy podane było do momentu rozpoczęcia pierwszego meczu w danym zestawieniu. Oczywiście zabawa odbywa się na naszym profilu FB i dotyczy tylko osób które polubiły nasz profil. Jeżeli tego nie zrobiliście to najwyższy czas. Życzymy POWODZENIA!!!
Do zabawy można dołączać w każdym momencie do zakończenia rundy jesiennej.