Remis na zakończenie Drawa - Gwardia 1:1

Remis na zakończenie  Drawa - Gwardia 1:1

Drawa zremisowała z Gwardią Koszalin 1:1 (0:1) w ostatniej kolejce III ligi. Strzelcem gola dla nas był Paweł Bielecki (63).

Mecz stał na niezłym poziomie. Lepiej zaczęli goście. Już w pierwszej minucie na szczyty umiejętności musiał się wynieść Marcin Kaczmarczyk. Niestety już w 8 min goście wychodzą na prowadzenie. Piękny strzał z rzutu wolnego Yuma Sato. Po bramce mecz się wyrównał. Oba zespoły szybko wyprowadzały piłkę i często gościły w polu karnym przeciwnika. Jednak gol wyrównujący wpada dopiero w 63 min, a jego strzelcem Paweł Bielecki. Remis utrzymał się do końca i był sprawiedliwym wynikiem choć w doliczonym czasie gry Drawa miała szansę na zwycięstwo jednak bardzo silny strzał Gicewicza obronił bramkarz Gwardii.

Kończymy sezon na 6 pozycji z 47 pkt na koncie. Na podsumowanie jeszcze przyjdzie czas jednak ogólnie rewelacyjna jesień i dużo słabsza wiosna dają nam utrzymanie.

Przed meczem pożegnano z honorami Artura Kapelińskiego.