Pewne zwycięstwo z Kaliszem

Drawa II Drawsko wygrała pewnie 5-1 z Calisią Kalisz Pomorski w IV rundzie Pucharu KOZPN. Nasi zawodnicy panowali na boisku od pierwszego do ostatniego gwizdka. Bramki strzelali kolejno : Brener, Walkiewicz, Witoń, Walkiewicz, Marcinkowski.

Skład Drawy Drawsko : Karow, Bany, Marcinkowski, Hawrasz, Wawruniak, Walkiewicz, Korczyński, Sochanek, Bolek, Witoń, Brener.

W przerwie meczu trener dokonał kompletu zmian. Z boiska zeszli : Sochanek, Korczyński, Bolek, Brener. Zmiennicy : Kwiatkowski (trener), Godlewski, Kozak, Jacków.

Drawa II Drawsko awansowała do kolejnej rundy i może trafić na jedną z następujących drużyn:  Lech Czaplinek, Arkadia Malechowo, Baszta Sławno, Zryw Kretomino, Bałtyk II Koszalin, Olimp Gościno, Sława Sławno, Sad Chwiram, Spójnia Świdwin.

Fotorelacja z meczu