Orzeł Łubowo - Drawa II 0:4

Drawa II wygrywa w ŁubowieOrzeł Łubowo 0-4

Drawa II Drawsko gole : Walkiewicz x 3, Witoń

29 marca 2014 w Łubowie Drawa II Drawsko zainaugurowała rundę wiosenną piłkarskiej ligi okręgowej meczem z tamtejszym Orłem. Zespół Drawy od początku spotkania był bardzo umotywowany i nastawiony na zwycięstwo. Niestety stan murawy pozostawiał wiele do życzenia i utrzymanie się przy piłce było nie lada wyczynem. Mimo wszystko to nasz zespół prezentował się o wiele lepiej od samego początku co zaowocowało ciekawymi akcjami Kwiatkowskiego, Żuka i Kozaka . Wreszcie dobre podanie Marcinkowskiego i Walkiewicz pokonuje bramkarza strzałem z dystansu. Tuż przed przerwą ten sam zawodnik podwyższa na 2-0. W zamieszaniu pod bramkowym przewrotką próbował Sochanek, ale jego strzał powędrował w poprzeczkę. Po przerwie Orzeł Łubowo przeszedł do ataku. Bramka dla Orła wisiała w powietrzu, ale piękna akcja Igora Banego z prawej strony i podanie do Wojtka Witonia który z najbliższej odległości dopełnia formalności i mamy już 3-0. Kolejna dobra akcja zespołowa Drawy i Walkiewicz podwyższa na 4-0.Po meczu trener Drawy Maciej Kwiatkowski podkreślił, że kluczem do sukcesu była dobra gra zespołowa i pełne zangażowanie przez cały mecz.

Drawa II Drawsko wystąpiła w składzie : Mariusz Czapiga - Tomasz Wyrzykowski, Ernest Marcinkowski, Mateusz Dolak, Adam Kozak - Maciej Kwiatkowski (trener zespołu), Rafał Żuk, Igor Bany, Tomasz Walkiewicz, Paweł Sochanek - Wojciech Witoń (kapitan)

W niedzielę 06 kwietnia 2014r. Drawa II zagra po raz pierwszy w tej rundzie na własnym stadionie. Zawodnicy Drawy serdecznie zapraszają na spotkanie z Mirstalem Mirosławiec, które odbędzie się o godzinie 14.00. Zarząd MKS Drawy przygotował smaczną niespodziankę dla najmłodszych kibiców. Zapraszamy !

relacja: zespół Drawa II