Orliki wygrywają X Turniej w Złocieńcu!!!

Dnia 28.03.2015 roku w Złocieńcu odbył się X Turniej w Lidze Bałtyckiej Orlików w który wystąpiło sześć drużyn, po dwie z Czaplinka, Złocieńca i Drawska Pomorskiego. Grano systemem każdy z każdym 2 x 7 minut.

Drawa I wygrała wszystkie mecze strzelając 24 gole tracąc zaledwie 4, zespół Drawy II zajął IV miejsce wygrywając dwa mecze

Klasyfikacja Końcowa:

1.Drawa I Drawsko Pom.

2.Orlik Złocieniec

3.Iras Czaplinek

4.Drawa II Drawsko Pom.

5.Orlik II Złocieniec

6.Iras II Czaplinek

Skład Drawa I: Michał Szczepański(1), Krzysztof Gołyński, Jakub Kiełbowicz, Jakub Bartosiewicz, Szymon Skwirowski(2), Wiktor Tadeusiak(1), Alan Kaźmierowicz(2), Adam Śliwka(5), Tomasz Doleżan(4), Michał Mokrzycki(4), Patryk Andrzejkiewicz(1), Kacper Radysz(4), Marcin Kańczugowski(Trener)

Skład Drawa II: Filip Adamczyk, Kacper Szczygielski(2), Krzysztof Karpiński, Patryk Jaworek, Adrian Kaniewski, Oskar Kaźmierowicz(1), Alan Szczepankiewicz(1), Maciej Kowalik(1), Bartosz Kasprzak, Hubert Dudzik, Aleksander Pluta, Kamil Kuprowski(Trener)

( ) - w nawiasie liczba goli

Następny Turniej Ligi Bałtyckiej Orlików - 11.04.2015 godz. 10 w Drawsku Pomorskim (Orlik w Parku Chopina).

Powiązana galeria: