Orliki wygrywają Turniej w Drawsku !!!

Dnia 11.04.2015 o godzinie 10 na Orliku w Parku Chopina w Drawsku Pomorskim rozegrany został XI Turniej w ramach Bałtyckiej Ligi Orlików w Powiecie Drawskim. W turnieju zagrało pięć drużyn, dwie z Czaplinka i Drawska oraz jedna ze Złocieńca. Grano systemem każdy z każdym 2 x 10 minut. Mecze sędziował Damian Mazur.

Drawa I wygrała wszystkie mecze strzelając 22 gole tracąc jednego. Drawa II wygrała jeden mecz 7:1 z Irasem II Czaplinek, kolejne trzy mecze niestety zakończyły się porażką.

Klasyfikacja Końcowa:

1.Drawa I Drawsko Pomorskie

2.Iras I Czaplinek

3.Orlik I Złocieniec

4.Drawa II Drawsko Pomorskie

5.Iras II Czaplinek

Najlepszy Zawodnik - Michał Mokrzycki - Drawa I Drawsko Pomorskie

Najlepszy Bramkarz - Kordian Jaworski - Orlik I Złocieniec

Najlepszy Strzelec - Adam Śliwka - 7 goli - Drawa I Drawsko Pomorskie

Skład Drawa I: Michał Szczepański, Krzysztof Gołyński, Wiktor Tadeusiak, Jakub Kiełbowicz(1), Michał Mokrzycki(5), Alan Kaźmierowicz, Tomasz Doleżan(5), Kacper Radysz, Patryk Andrzejkiewicz(2), Szymon Skwirowski, Adam Śliwka(7), Jakub Bartosiewicz(2), Marcin Kańczugowski (Trener), Natalia Oleszkiewicz (Kierownik)

Skład Drawa II: Filip Adamczyk, Kacper Szczygielski(4), Hubert Dudzik, Adrian Kaniewski(1), Oskar Kaźmierowicz(2), Patryk Jaworek(1), Krzysztof Karpiński, Kamila Milczarek, Andzelika Biłas(1), Bartosz Kasprzak, Alan Szczepankiewicz, Kamil Kuprowski (Trener)

( ) w nawiasie liczba goli

Następny Turniej 25.11.2015 o godz. 10 w Czaplinku.