Orliki Mistrzem Powiatu Drawskiego!

Dnia 20 maja 2015 na Orliku w Parku Chopina w Drawsku Pomorskim odbył się ostatni XIV Turniej Ligi Bałtyckiej Orlików w Powiecie Drawskim. w którym wystąpiło 5 drużyn, grano systemem każdy z każdym. Mecze trwały 2 x 8 minut. Sędzią spotkań był Damian Mazur.
Po wielu emocjonujących akcjach klasyfikacja przedstawia się następująco:
1.MKS Drawa I Drawsko Pom.
2.UKS Orlik I Złocieniec
3.UKS Iras I Czaplinek
4.MKS Drawa II Drawsko Pom.
5.UKS Orlik II Złocieniec
Jako że to był ostatni turniej Orlików w sezonie 2014/2015 klasyfikacja po XIV Turniejach przedstawia się następująco:
1.MKS Drawa I Drawsko Pom. 177 pkt.
2.UKS Orlik I Złocieniec 133 pkt.
3.UKS Iras I Czaplinek 131 pkt.
4.MKS Drawa II Drawsko Pom. 77 pkt.
5.UKS Orlik II Złocieniec 26 pkt.
6.UKS Iras II Czaplinek 11 pkt.

Skład zwycięzców Ligi Bałtyckiej Orlików w Powiecie Drawskim: Michał Szczepański, Krzysztof Gołyński, Wiktor Tadeusiak, Jakub Kiełbowicz, Michał Mokrzycki, Tomasz Doleżan, Alan Kaźmierowicz, Szymon Skwirowski, Jakub Bartosiewicz, Adam Śliwka, Patryk Andrzejkiewicz, Jakub Grzelak, Nikodem Broniszczak, Kacper Radysz, Adam Michalewski, Gracjan Wolański,

Najlepszym Strzelcem ligi został Michał Mokrzycki (Drawa I) - 95 goli

Najlepszym Bramkarzem został Kordian Jaworski (Orlik I)

Najlepszym Zawodnikiem został Wojciech Sekrecki (Iras I)

Każdy zespół otrzymał puchar oraz piłki za zajęte miejsca w lidze, a najlepsi zawodnicy otrzymali dyplomy i koszulki.

Podziękowania dla rodziców młodych piłkarzy za pomoc i wsparcie w organizacji wszystkich turniejów w sezonie 2014/2015. Wielkie Dzięki.

Podziękowania dla Michała Chojnackiego i Dj Valdiego za oprawę techniczną i muzyczną Turnieju.

MKS Drawa I Drawsko Pomorskie będzie reprezentować nasz Powiat w Finale KOZPN, który odbędzie się 7 czerwca 2015 w Kołobrzegu oraz w Finale Wojewódzkim, który zostanie rozegrany 20 czerwca 2015 w Policach.

pod powyższym linkiem relacja foto

Marcin Kańczugowski