Olimp Gościno – Drawa II Drawsko Pomorskie 2:1 (1:0)

Skład Drawy II: Karow , Wawruniak , Kamiński , Bany M. , Bolek , Sochanek , Kwiatkowski , Masłowski , Kozak , Walkiewicz , Witoń.

Na zmiany wchodzili: Żuk, Brener.

Bramki: Witoń 75’

1 połowa: Posiadanie piłki 60% Olimp, 40% Drawa. 3 doskonałe okazje Olimpa do zdobycia bramki, w tym 1 -100% niewykorzystana, Drawa II natomiast też ma swoje okazję: 2 razy z dystansu próbuje Walkiewicz, piłka minimalnie tuż obok bramki, Kozak po indywidualnej akcji znajduje się w polu karnym i po dobrym strzale bramkarz wybija piłkę na rzut rożny. Po chwili z dystansu uderza Kwiatkowski, ale znowu bardzo dobrze bramkarz gospodarzy łapie piłkę. 38’ niepotrzebny faul w polu karnym Kozaka i niepewnie ale skutecznie zawodnik gospodarzy wyprowadza Gościno na prowadzenie.

2 połowa: Znowu lekka przewaga gospodarzy, ale bardzo mądra gra Drawy nie pozwala na stworzenie sobie dogodnych sytuacji. Drawa próbuje coś strzelić ze stałych fragmentów gry, ale znowu bardzo dobrze spisuje się bramkarz gospodarzy. 75’ po rzucie z autu Sochanka, Kwiatkowski przedłuża piłkę głową i stojąc tyłem do bramki Witoń popisuje się rewelacyjną ,,przewrotką” i umieszcza futbolówkę w samym ,,okienku” bramki= stadiony świata, mamy 1:1. Niestety Drawie nie udało się wywieźć 1 pkt. z terenu lidera, sędzia dolicza 5’, 94’ rzut wolny dla gospodarzy, dośrodkowanie w pole karne i grający trener Olimpa Słoboda ustanawia głową wynik spotkania 2:1 dla Gościna - szkoda.

Już 08.04.2015(środa) Drawa II zagra w Drawsku Pomorskim w Pucharze Polski, a przeciwnikiem będzie Lech Czaplinek, godz. 16 ZAPRASZAMY!