Młodzicy wygrywają w Tucznie 18:1 !!!

Dziś podopieczni Trenera Krzysztofa Kursy wygrali swój kolejny mecz w Lidze Młodzików, w którym przeciwnikiem był zespół Jedności Tuczno. Mecz zakończył się wynikiem 18:1 co daje nam pozycję Lidera w tabeli, warto nadmienić, że nasz zespół nie poniósł jeszcze w tym sezonie żadnej porażki. Oby tak dalej.

Bramki strzelili: Adrian Kursa - 4, Michał Łukaszewski - 3, Dominik Tkacz - 2, Kamil Holewski - 2, Natalia Oleszkiewicz, Bartosz Rompało, Wojciech Kozak, Jakub Szadziewicz, Łukasz Śliwka, Piotr Masztalerz, Szymon Wyrzykowski.

Skład naszego zespołu: Adrian Kursa, Michał Łukaszewski , Dominik Tkacz, Kamil Holewski, Natalia Oleszkiewicz, Bartosz Rompało, Wojciech Kozak, Jakub Szadziewicz, Łukasz Śliwka, Piotr Masztalerz, Szymon Wyrzykowski, Mateusz Rutkowski, Marcel Wilczyński, Igor Świtecki

Następny mecz Młodzików już jutro, na własnym boisku o godz. 13:30 zagramy z Hubertusem Biały Bór.

Zapraszamy!!!!

M. Kańczugowski