Młodzicy wygrywają 2:1 z Olimpem Złocieniec

W dniu dzisiejszym zespół Młodzików wygrał swój mecz 2:1, a przeciwnikiem był Olimp Złocieniec. Gole dla naszego zespołu zdobyli Łukasz Śliwka po podaniu Michała Łukaszewskiego oraz Igor Świtecki z rzutu wolnego. Warto nadmienić, że nasz zespół zagrał bez dwójki zawodników, Natalii Oleszkiewicz (mecz Kadry) oraz Olafa Kochańskiego (choroba).

Skład naszego zespołu: Szymon Wyrzykowski, Mateusz Rutkowski, Piotr Masztalerz, Bartosz Rompało, Wojciech Kozak, Dominik Tkacz, Michał Łukaszewski, Igor Świtecki, Adrian Kursa, Kamil Holewski, Marcel Wilczyński, Jakub Szadziewicz, Łukasz Śliwka.

Trener: Krzysztof Kursa

Była to przedostatnia kolejka w rundzie jesiennej, w środę zagramy z Pionierem w Bornym Sulinowie. Jak do tej pory jesteśmy niepokonani,mamy nadzieję, że utrzymamy pozycję Lidera do wiosny, a nawet do końca sezonu.

Marcin Kańczugowski