Młodzicy przegrywają z AP Reissa Szczecinek i wygrywają z Pionierem Borne Sulinowo.

W piątek Młodzicy rozegrali zaległy mecz z Akademią Piłkarską Reissa Szczecinek, niestety mecz zakończył się porażką 2:3. Gole: Igor Świtecki x2.

Skład: Olaf Kochański, Mateusz Rutkowski, Natalia Oleszkiewicz, Piotr Masztalerz, Wojciech Kozak, Dominik Tkacz, Igor Świtecki, Łukasz Śliwka, Szymon Wyrzykowski, Michał Łukaszewski, Aleksander Walczak, Marcel Wilczyński, Adrian Kursa, Alan Kaźmierowicz.

W niedzielę zespół zrehabilitował się za piątkową porażkę i wygrał pewnie z Pionierem Borne Sulinowo 9:3.

Gole strzelili: Igor Świtecki x3, Dominik Tkacz x2, Łukasz Śliwka x2, Piotr Masztalerz, Mateusz Rutkowski

Skład:Alan Kaźmierowicz, Mateusz Rutkowski, Natalia Oleszkiewicz, Piotr Masztalerz, Wojciech Kozak, Dominik Tkacz, Igor Świtecki, Łukasz Śliwka, Szymon Wyrzykowski, Michał Łukaszewski, Aleksander Walczak, Marcel Wilczyński, Adrian Kursa, Krzysztof Gołyński, Jakub Kiełbowicz.

Zespół Młodzików zajmuje 1 Miejsce w Lidze, jeżeli za tydzień pokona Olimp Złocieniec na wyjeździe to zostanie Mistrzem Ligi.