Młodzicy doznają pierwszej porażki w tej rundzie!

Młodzicy doznają pierwszej porażki w tej rundzie!

W sobotę zespół Młodzików rozegrał swój kolejny mecz w Lidze, w którym przeciwnikiem była Akademia Piłkarska Wałcz. Mecz odbył się na fatalnym boisku w Różewie gdzie nie ustrzegliśmy się prostych błędów w obronie i przegraliśmy ten mecz 5:0 choć mieliśmy swoje bardzo dobre sytuacje aby strzelić gole. Mimo tej porażki nadal jesteśmy liderem grupy, choć mamy już tylko 1 punkt przewagi nad rówieśnikami z Wałcza. 

Skład: Olaf Kochański, Mateusz Rutkowski, Bartosz Rompało, Natalia Oleszkiewicz, Wojciech Kozak, Szymon Wyrzykowski, Piotr Masztalerz, Dominik Tkacz, Igor Świtecki, Łukasz Śliwka, Aleksander Walczak, Michał Łukaszewski, Adrian Kursa

W niedzielę, 17.05.2015 o godz. 10 w Drawsku gramy arcyważny mecz z Akademią Piłkarską Reissa Szczecinek.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości