MKS Drawa - Unia Dolice 2:0

Drawa pokonała Unię Dolice 2:0 (1:0) w ostatnim meczu sparingowym przed rundą wiosenną. Bramki dla naszego zespołu strzelili: Grzegorz Wawreńczuk oraz Paweł Bielecki. Przez cały mecz przewaga...

Drawy była bardzo wyraźna jednak jak niestety często ostatnio się zdarza nie potrafiliśmy wykorzystywać sytuacji które stwarzaliśmy. 2:0 to najniższy wynik jaki mógł paść w tym meczu. Gdybyśmy wykorzystali choć połowę okazji byłoby 5-6:0. Jest jeszcze tydzień do pierwszego wiosennego meczu i Łukasz Woźniak ma na pewno nad czym pracować bo GKS Manowo to nie Unia Dolice i tych okazji możemy mieć zdecydowanie mniej, a te co będą należy wykorzystać. Jak pokazał ten mecz trener już chyba ma plan na pierwszą "11" na przyszłą sobotę, jedyną zmianą pewnie będzie gra w pierwszym składzie nieobecnego dzisiaj Grzegorza Gicewicza który narzeka jeszcze na drobną kontuzję jednak na ligę ma być gotowy.Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić wszystkich na sobotę godzina 13:0 i mecz Drawa - GKS Manowo!