Klasyfikacja strzelców po 3 kolejkach

Mamy za sobą 3 kolejki V ligi.

W pierwszej padło aż 5,1 gola na mecz ! W drugiej średnio 3 gole na mecz, a w ostatniej kolejce 3,5 gola na mecz. Średnia goli po trzech kolejkach to 3,8 gola na mecz. Liderem klasyfikacji jest zawodnik Drawy - Wojtek Witoń.

4 bramki: Wojciech witoń (Drawa II Drawsko)
3 bramki: Pisała (Korona Człopa) Gorgol (Wybrzeże Biesiekierz), Słoboda (Olimp Gościno), Piotr Ścisło (Sława)

2 bramki: Tomasz Walkiewicz (Drawa II Drawsko), Krajewski (Olimp Złocieniec), Ścisły, Krzywdziński, Ratajczyk, Borczyk Wiśniewski, Gozdal, Zalewski, Wawrzak, Szatkowski, Szynkowski, Guzowski, Gersztyn Wojtek (Wielim), Minda (Sława)

1 bramka: Ernest Marcinkowski (Drawa II Drawsko), Dawid Szymaniak (Świerczyna), Tederko (Wielim), Wiczyński, Paduch, Korybski (Hubertus), Gierłowski, Kupidura (Zryw Kretomino), Koziarski, Makowski (Arkadia Malechowo), Jagliński (Victoria), Saganowski (Victoria), Klimowski, Skok (Olimp Gościno), Ulatowski (Sława), Pawełek (Sława), Pisała, Maciejasz (Korona Człopa), Lipski (Wiekowianka Wiekowo) Artuszewski, Polek, Kisiel, Szymonowicz, Wiśniewski, Miklasiński, Chicewicz, Dondaj, Olechnowicz, Pasternak, Turowski, Korbski, Romko, Hermanowicz (Drawa), Kaczmarek, Dusza (Olimp Z.), Ścisło, Komorowski, Majcher G., Majcher M., Dzierżyński, Chołys, Romus, Bartek Gersztyn (Wielim).

Powiązana galeria: