Juniorzy zaczęli rundę wiosenną

W dniu 04.04.2015 o godz. 13:00 w Drawsku swój pierwszy mecz ligowy w rundzie wiosennej rozegrali juniorzy Drawy. Drawa grała z liderem rozgrywek "Spójnią" Świdwin mecz zakończył się porażką naszej drużyny 1:2. Bramkę dla drawszczan strzelił Jakub Ostrowski.

Mecz w pierwszej części odbywał się pod dyktando naszych zawodników choć mimo wysokiego pressingu oraz częstego  przebywania przy piłce nie stworzyliśmy sobie dogodnych sytuacji do strzelenia bramki. W drugiej części do głosu doszli zawodnicy ze Świdwina i to oni mogli cieszyć się ze zdobytego gola a na dodatek czerwoną kartką został ukarany Jarosław Grochowski, zaraz po tym zajściu straciliśmy kolejnego gola. Dopiero pod koniec spotkania przejęliśmy na nowo inicjatywę i w konsekwencji strzeliliśmy bramkę kontaktową, do końca meczu mimo naporu nie byliśmy w stanie nic więcej osiągnąć.

Skład Drawy:

Kacper Sobczyk,DawidKowalczyk (Jakub Ostrowski), Bartłomiej Łataś(Przemysław Kowalik),Jarosław Grochowski, Franciszek Polak, Sebastian Tkacz, Jacek Szczerba,PawełSuchoński (PrzemysławMościborski), Jakub Czerwony, Dawid Hańczak, Michał Kujawka,

Filip Sobczyk, Tomasz Michota.