Juniorzy remisują z Calisią Kalisz Pom. 1-1

W minionom niedzielę kolejny mecz rozegrali Juniorzy Starsi Drawy." Drawa" grała z "Calisią" Kalisz Pom. Mecz zakończył się remisem 1:1. Mimo przewagi przez całe spotkanie, nie udało się zdobyć trzech punktów, goście już pod koniec pierwszej części spotkania zmuszeni byli grać w dziesiątkę z powodu kontuzji plac gry musiał opuscić jeden z zawodników, a na jego miejsce przyjezdni nie mieli zmiany. Pierwsi bramkę straciliśmy po strzale z rzutu wolnego, do wyrównania doprowadził Jarosław Grochowski z rzutu karnego. Nasi zawodnicy choć przy piłce przebywali większość czasu gry nie potrafili stworzyć sobie dogodnych sytuacji strzeleckich, nerwowe próby rozegrania, problemy z przeprowadzeniem szybkich kontrataków przyczyniły się do końcowego wyniku.

Skład Drawy:

Kacper Sobczyk,Dawid Kowalczyk, Bartłomiej Łataś,Jarosław Grochowski(Przemek Borowski), Franciszek Polak, Przemysław Kowalik, Sebastian Tkacz, Piotr Woldanowski, Paweł Suchoński , Michał Kujawka, Przemysław Mościbrocki(Mateusz Kowalik).

Następny mecz już 30.04.2015 o godz 18:15 w Szczecinku z Wielimem.