Juniorzy przegrywają w Świdwinie 4:1

W dniu 09.05.2015 o godz. 11:00 w Świdwinie swój kolejny mecz ligowy w rundzie wiosennej rozegrali juniorzy Drawy. "Drawa"grała ze "Spójnią" Świdwin mecz zakończył się kolejną porażką naszej drużyny 4:1.

Nasi zawodnicy w pierwszej części spotkania nie potrafili ustrzec się błędów w obronie i po 45 min. przegrywaliśmy 4:0, do dwudziestej min. założenia przedmeczowe drużyna wykonywała bez zastrzeżeń, dopiero po stracie pierwszej bramki z naszych uszło powietrze i gra przestała się układać. Druga odsłona spotkania przyniosła zmianę naszej gry, nasi zawodnicy większość czasu utrzymywali się przy piłce i co chwilę stwarzali sobie sytuację bramkowe, co w konsekwencji przyniosło upragnionego gola, lecz mimo naporu nie potrafiliśmy po raz kolejny umieścić piłki w siatce.

Skład Drawy:

Kacper Sobczyk,Dawid Kowalczyk, Bartłomiej Łataś (Mateusz Kowalik),Jarosław Grochowski, Franciszek Polak ,Adrian Wawruniak, Paweł Suchoński(Tomasz Michota) , Dawid Hańczak, Michał Kujawka, Przemysław Kowalik (Filip Sobczyk), Patryk Korczyński(Piotr Woldanowski),