Juniorzy Młodsi remisują z Lechem Czaplinek 2-2

Piątek 11.09.2015 2 kolejka koszalińskiej ligi junior młodszy grupa 1

Drawa Drawsko Pomorskie – Lech Czaplinek 2:2 (1:1)

Bramki dla Drawy: Zieliński Adrian x 2

Kadra meczowa:

Leśniak Piotr, Pawłowski Bartłomiej, Rdzanek Maciej, Sztajnke Marcin, Gołyński Adam, Kowalik Mateusz, Kwaśny Mariusz, Soroko Kacper, Zieliński Adrian, Radysz Dawid, Janda Wiktor, Pawłowski Łukasz, Struszka Jakub, Chłędowski Jakub, Kowalczyk Mateusz.

Po raz kolejny nie dopisało nam szczęście. W ostatniej minucie przy naszym prowadzeniu znowu popełniamy błąd i goście doprowadzają do remisu po celnym rzucie karnym. Jednak obiektywnie patrząc remis jest sprawiedliwy dla obu drużyn. Zarówno Drawa jak i Lech miały swoje okazję do strzelenia więcej bramek. Dlatego cieszymy się też z 1 punktu, a także z postawy naszych zawodników, którzy coraz pewniej i śmielej radzą sobie na boisku. Zapraszamy oczywiście naszych kolegów  z rocznika 99 i młodsi do uczestniczenia w treningach, które odbywają się 3 razy w tygodniu :poniedziałek, środa i piątek o godzinie 17 na stadionie miejskim.

Maciej Kwiatkowski