Juniorzy Drawy pokonują Olimp Złocieniec

Zwycięstwem Juniorów Drawy 2:1 z rówieśnikami ze Złocieńca zakończył się dzisiejszy mecz podopiecznych Andrzeja Pedrycza.

relacja: juniorzy starsi

Dnia 27.04.2014r. o godzinie 13:00 na euroboisku w Drawsku Pomorskim przy ulicy Okrzei zmierzyli się dwaj odwieczni rywale MKS Drawa oraz Olim Złocieniec. Był to również pojedynek dwóch bardzo dobrych trenerów Andrzeja Pedrycza oraz Artur Przywarta . Tabela przemawiała za juniorami gospodarzy jednak dobrze wiemy, że mecze pomiędzy tymi rywalami rządzą się własnymi prawami.

Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando Drawy czego skutkiem był gol Gizy w 40 min. Do drugiej połowy Olimp podszedł z ogromną determinacją czego wynikiem w 70 min była kapitulacja bramkarza gospodarzy. Kiedy wszyscy widzowie myśleli, że mecz zakończy sie remisem w ostatnich minutach regulaminowego czasu gry po szybkim kontrataku Drawy Kamil Giza ponownie wpisał sie na listę strzelców. Był to bardzo zaciekły i szybki mecz przepleciony dużą ilością nieprzepisowych zagrań. Ten wynik pozwolił zrównać się juniorom Drawy z drugim w tabeli zespołem Wałcza oraz nie zmienił ich chlubnej statystyki i pozostali jedynym zespołem który wygrał wszystkie mecze na ,,swoim podwórku,, .