Dwa Mecze Młodzików w dwa dni, oba wygrane!!!
Miniony weekend był bardzo pracowity dla Młodzików naszego klubu. Rozegraliśmy 2 mecze. W sobotę wyjazdowy z Hubertusem Biały Bór, który wygraliśmy 8-0 będąc zespołem zdecydowanie lepszym i całkowicie panującym na boisku. Bramki w tym meczu strzelili: D.Tkacz-2, W.Kozak-1, I.Świtecki-1, M.Łukaszwski-1, A.Walczak-1, P.Masztalerz-1, M.Rutkowski-1.
Skład:
O.Kochański, A.Kaźmierowicz, M.Rutkowski, N.Oleszkiewicz, B.Rompało, W.Kozak, Sz.Wyrzykowski, D.Tkacz, I.Świtecki, A.Kursa, P.Masztalerz, M.Wilczyński, M.Łukaszwski, A.Walczak, Ł.Śliwka.
Natomiast w niedzielę rozegraliśmy mecz zaległy z Młodzikami z Tuczna. Wygraliśmy bardzo wysoko: 17-0! Mecz ten został rozegrany tylko młodszymi zawodnikami oraz debiutantami z drużyny Orlików. Chłopcy w tym meczu zaprezentowali się bardzo dobrze grając pierwszy raz w nowym ustawieniu. Natomiast najmłodsi zawodnicy grając pierwszy raz na dużym boisku znakomicie sobie poradzili z rywalem i pokazali, że będą dużym wzmocnieniem dla drużyny Młodzików w nowej rundzie.
Bramki w tym meczu strzelili: A.Kursa-4, I.Świtecki-4, Ł.Śliwka-3, M.Łukaszewski-3, A.Walczak-2, D.Tkacz-1.
Drużyna wystąpiła w składzie: O.Kochański, A.Kaźmierowicz, M.Rutkowski, M.Wilczyński, Ł.Śliwka, M.Łukaszwski, D.Tkacz, I.Świtecki, A.Walczak, A.Kursa, M.Mokrzycki, J.Kiełbowicz, K.Gołyński.
Obecnie drużyna Młodzików jest liderem rozgrywek mając w dorobku 11 zwycięstw, 1 remis i 1 porażkę. Przewaga nad drugą drużyną wynosi obecnie 4 pkt. Do końca rozgrywek pozostały 3 kolejki.
Trener Krzysztof Kursa