Drawa - Pogoń II 1:2

Porażką 1:2 (0:1) zakończył się mecz z rezerwami szczecińskiej Pogoni. Jedyny gol dla naszego zespołu autorstwa Mateusza Owedyka (65).

Drugą z rzędu porażkę zanotowała Drawa. Tym razem przegraliśmy z młodzieżą szczecińskiej Pogoni.

W mecz wchodzimy tak jak ostatnio staje się standardem. 4 minuta i silny strzał Patryka Paczuka wyprowadza gości na prowadzenie. Drawa obudziła się dopiero po 20 minutach jednak do końca pierwszej połowy wynik nie zmienił się. Druga połowa to również standardowe wejście. W 65 min Mateusz Owedyk doprowadza do remisu. Do końca meczu powinno być 3-4 do 1, a skończyło się ... standardowo. W doliczonym czasie gry tracimy kolejnego gola. Tym razem błąd popełnia Paweł Bielecki który wybijając piłkę głową trafia niestety do naszej bramki. Wynik końcowy 1:2.

Nie ma się nad czym zbytnio rozwodzić. Przegrywamy rażąc niewiarygodnie słabą skutecznością. Jednak jak widać pora się przyzwyczaić. Teraz widać jak dobrze zagraliśmy jesienią bo przy takiej skuteczności wiosną naprawdę walczylibyśmy o życie, a tak nic nam nie grozi - ani wybitny awans ani strach przed spadkiem... Pozostaje mieć nadzieję, że zawodnikom jednak będzie zależeć aby w pozostałych dwóch kolejkach wreszcie wygrać...