Drawa II zagra z rezerwami Bałtyku.

W najbliższą niedzielę Drawa II zagra z Bałtykiem II Koszalin. Mecz rozpocznie się o godzinie 18 w Koszalinie na sztucznej nawierzchni.

W pierwszej kolejce Bałtyk przegrał w Białym Borze aż 6-0. Pojawiły się opinie, że Bałtyk będzie przegrywał mecze wyjazdowe, ale u siebie będzie mocny. Dlatego postawa drużyny z Koszalina jest na razie wielką zagadką. W tamtym sezonie Bałtyk zajął 12 miejsce i do samego końca walczył o utrzymanie. Drawszczanie po wygranej z Drzewiarzem chcą powalczyć o kolejne 3 punkty i dobrą sytuację przed meczem z Olimpem Złocieniec. W zespole Drawy II Drawsko zabraknie na pewno Andrzeja Pedrycza oraz kontuzjowanego Pawła Żuka (skręcenie stawu skokowego). Przypomnijmy, że po meczu w Koszalinie rezerwy zagrają dwa mecze u siebie: w środę z Olimpem Złocieniec o 18 i w sobotę z Olimpem Gościno o 17.