Drawa II wygrywa w Pucharze Polski z Lechem Czaplinek

DRAWA II DRAWSKO POMORSKIE – LECH CZAPLINEK  3:1 ( 1:1 )

Bramki: Drawa II: Witoń ( 25’ ), Jaskólski ( 60’ ), Bany Igor (80’)

Lech: Suska ( 35’ ).

Drużyna Drawy II: Kaczmarczyk, Kondraciuk, Hermanowicz, Bany M., Wyganowski, Kozak, Szczerba, Owedyk, Jaskólski, Magnuski, Witoń.

Zmiany: Wyrzykowski, Guźniczak, Bany I., Sochanek.

Gospodarze zaczęli mecz wychodząc bardzo wysoko ofensywnie i już od początku mieli zamiar atakować rywala. 1 bramka strzelona została w 25 min, po dośrodkowaniu Wyganowskiego z rzutu rożnego przytomnie zachował się Witoń, który mocnym strzałem po ziemi daje prowadzenie Drawie. W pierwszej połowie gospodarze mają swoje akcje, a najbliżej podwyższenia wyniku byli jeszcze dwukrotnie Witoń i Magnuski. Lech natomiast stworzył sobie do przerwy 2 sytuację, po przygotowanym rzucie rożnym dobrze dogranej piłki nie wykorzystuje Kibitlewski Paweł, z kolei po chwili 2 akcja dla Lecha, silny mocny strzał Damiana Suski i jest remis. W drugiej połowie więcej sytuacji miała znowu Drawa i po jednym ze strzałów Jaskólskiego piłka ląduje w siatce 2:1. Drawa stworzyła sobie dużo akcji w przeciągu całego meczu i udokumentowała zwycięstwo pięknym golem Banego Igora, który po wybicu przez obrońcę głową piłki na 25 metr oddaje strzał z woleja i piłka odbija się jeszcze od słupka. Koniec 3:1.

Już w sobotę 11.04.2015 r. Drawa II wybiera się na kolejny ligowy mecz, tym razem przeciwnikiem będzie Zryw Kretomino godz. 16