Drawa II wygrywa w Pucharze

W ostatnią środę o godzinie 16.45 Drawa II Drawsko zagrała z Redłovią Redłowo w Pucharze Polski KOZPN. Tak jak zapowiadaliśmy mecz nie należał do łatwych. Zacznijmy od tego, że amatorskim drużyną nie jest łatwo zagrać w środę o tak wczesnej porze. Dlatego zabrakło Tomasza Wyrzykowskiego, który tego dnia pełnił służbę.  Natomiast Wojtek Witoń dotarł dopiero na drugą połowę meczu.

Zaczęło się naprawdę wesoło. Na nierównym boisku nasz bramkarz zbyt długo zabierał się do zagrania, aż wreszcie uderzył w nadbiegającego obrońcę i piłka znalazła drogę do bramki. 3 minuta meczu i gospodarze prowadzą  1-0. Cała pierwsza połowa przypomina bicie głową w mur. Drawa II Drawsko przez 45 minut męczy się na połowie przeciwnika.  Gola strzelić mógł Patryk Korczyński, Tomek Walkiewicz, Paweł Sochanek i Piotr Godlewski. Niestety na przerwę schodzi przegrywając. Na drugą połowę wchodzi Kwiatkowski, Witoń i Kozak.  Gra wyglądała dużo lepiej, ale i tak było bardzo ciężko rozgrywać piłkę na A-klasowym klepisku. Wreszcie świetnie z daleka uderz Adam Kozak. 1-1 i Drawa atakuje. Kolejna akcja i trójka wprowadzonych zawodników wymienia ze sobą podania by ostatecznie na listę strzelców wpisał się Wojtek Witoń. Trzecią bramkę strzela Tomek Walkiewicz  po podaniu od Macieja Kwiatkowskiego. Pod koniec gapiostwo w obronie wykorzystują gospodarze i końcowy wynik to 3-2 dla Drawy.