DRAWA II - Victoria Sianów zapowiedź.

Drawa II Drawsko już dzisiaj zmierzy się z Victorią Sianów. Mecz zaplanowano na Euroboisku o godzinie 17.00. Niestety nasz zespół przegrał w słabym stylu ostatnie dwa ligowe mecze. Najpierw u siebie ze Zrywem Kretomino tracąc gola po błędzie bramkarza. Później na wyjeździe 0-4 z Arkadią Malechowo. Jakby tego było mało w meczu nie będzie można raczej liczyć na trzecioligowców, którzy grają swój mecz ligowy. Na pewno nie zagra też Tomasz Walkiewicz, Wojciech Witoń i Paweł Jacków.

Musimy jednak podejść do meczu z pozytywnym myślenie. Ostatnie zwycięstwo w Pucharz KOZPN na pewno poprawiło trochę morale. Szanse w meczu dostaną nowi zawodnicy, który będą chcieli pokazać się przed publicznością oraz trenerem Maciejem Kwiatkowskim.

Sympatyków piłki nożnej zapraszamy serdecznie na mecz !!!